Clicky

Jump to content
son1k

Jocuri Android de neratat!

Recommended Posts

Un turn-based rpg, grafica 2D, dar desene si animații reusite. Ca orice rpg, acesta are un questline compus din mai multe siruri epice. Are doar un singur oras, restul lumii contine harti ascunse, dungeonuri, raiduri, si PVP de la level 10 in sus. Sunt 3 clase principale, iar daca iti faci cont poti juca cu 5 caractere independente. Cu toate ca este free to play, nu este pay to win. Eu nu am pus niciun ban, am cap level si echipament destul de bun, pot sa termin toate dungeonurile si toate raidurile.

Am creat acest thread pentru ca mi-am infiintat un guild pentru caracterele mai slabe si daca va place puteti sa intrati in el :)

Link:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.venan.boh&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dbook+of+heroes

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Edited by Ethereal

Salut!

Va recomand o aplicatie destinata tuturor varstelor, "Testeaza-ti cunostintele" reprezinta o provocare cu o gama larga de intrebari din toate domeniile.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ro.adrmnt1.quiz

In curand un update cu o baza de date mult mai mare + rezolvarea problemelor existente.

Multumesc pentru incredere!

Pentru că e multe dispozitive, pentru că e moca, pentru că. Fratelui meu îi merge pe Galaxy S3 cu Exynos. Este greu pentru un dezvoltator să le adapteze pentru o grămadă de GPU/CPU, RAM, kernel și alte prostii.

E Snapdragon 800, întâlnit pe aproape toate flagship-urile și tabletele producătorilor mari. Nu exista scuza. Dacă vorbeam de Texas Instruments sau Rockchip era altceva. Este greu pentru un dezvoltator oarecare, care nu își permite mai mult de 2-3 telefoane în teste, din care unul obligatoriu e Nexus sau ceva cu ROM AOSP.

Gameloft e un nume imens în industria asta, pentru ei era greu sa facă fata la multe configurații...

Trimis de pe Nexus 5

Pai cum d-le,se adapteaza pentru o configurație de nimic cu o are asta micu și nu se face nimic pentru ce configurație ca și pe g2? Mama lor de bandiți... post-11625-139500013469_thumb.jpg

Trimis de pe al meu veceu, folosind Tapatalk 14.

Edited by Sebi

Totuși, având același procesor, GPU, CPU ca Nexus 5, ar trebui sa meargă pe G2...dar uite, nu e compatibil

Trimis de pe LCD-u' portabil.

Aveți răbdare, ce să vă zic și eu acum :D. Întradevăr n-au scuză cei de la Gameloft, dar poate după ce o să li se umple mail-ul de reclamații poate vor face ceva în această direcție. Dar vă avertizez că e odată ce-l aveți intrați în imersiune. Frate-miu zici că e surd, trebuia să strig la el când se juca. :))

La mine nu e cazul... defapt ba, cand ma joc Bike Mayhem urla colegii la mine =))

Trimis de pe LCD-u' portabil.

Contacteaza-ma pe mail te rog pentru mai multe detalii: adrianmanta92@gmail.com. Merci!

Edited by Innoxius
Nu mai cita ultimul post

Joaca cineva? Pentru pc dati click aici iar pentru Android aici.

HOW TO PLAY: Use your arrow keys to move the tiles. When two tiles with the same number touch, they merge into one!

Trebuie sa adunati un scor cat mai mare unind 2 patratele cu aceeasi valoare. Cand faceti asta, valorile se combina si tot asa.