Clicky

Jump to content

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Clanul meu se numeste scriecorectgramaticalfiindcazgarieretina. Tnx. Merita sa incerci

Au aparut scoli de Flappy Bird ? Stiam eu ca reforma in Educatie e pe drumul cel bun.

Cei care au jucat Re-Volt acum 10 ani pe PC, au un motiv de bucurie. Re-Volt, jocul cu masinute de jucarie, a fost portat pe Android. Jocul este exact la fel ca cel de pe PC, insa e destul de scump. C

Eu am jucat acea tură de plictiseala, ca sa mi se descarce odată telefonul, dar cand am văzut ca trec de 30,let's GO am zis. Și de aici e poveste. :D

Și ce dacă câștiga și ei niște bănuți.. Doar nu ne ia din buzunar cu forța. :))

Edited by Sebastian Tataran

Nu e deloc dubioasa. In Play zice sa sunt intre 10 si 50 de milioane de instalari. Dupa cum vad, lumea e inebunita dupa joc. Pare ca e noul Angry Birds. Cu o combinatie corecta de ad-server-e se poate atinge suma asta zilnic. 

Dar eu tot nu am inteles si poate-mi explica cineva.

De ce mama dracului ar vrea oamenii sa joace un joc de nejucat? De ce ar vrea cineva sa-si sparga telefonul de draci?

Mie mi se pare o mega porcarie.

La toate concursurile de aplicatii, premiile mai banoase sunt la categoria Games. Veniturile cele mai mari din vanzare directa sau din interiorul aplicatiei, cat si din reclame sunt la capitolul Games. Asta nu raspunde intrebarii lui mesersmith, ci doar arata ca cineva tot castiga din "vrea cineva sa-si sparga telefonul de draci" :))