Clicky

Jump to content
son1k

Jocuri Android de neratat!

Recommended Posts

Guest Deio

reinitializeaza Cydia (un refresh complet), vezi sa nu ai in coada ceva actualizari pe acolo si apoi da-i un reboot complet, nu doar un Respring. Daca ai SBSettings, e un must, poti face de acolo totul.

A fost de la ram, i-am dat un rr si a mers perfect, jocul e chiar bun, recomand.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Un joc care merita cumparat.Costa mai putin decat un pachet de tigari(9.95 lei)  ;) Si asta o spune un fumator....

Chiar m-a captivat acest joc,Parca este mai interesant decat cele cu masini,iar grafica este superba.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vectorunit.red&hl=ro

Exista si varianta free,dar va omoara reclamele.credeti-ma am incercat si variantele "neoficiale" si pana la urma am ajuns sa-l cumpar.

Cel mai asteptat joc de mine intarezie sa apara si pe Android.O gramada de lume intreaba pe pagina de facebook a jocului de data aparitie iar raspunsul acestora este ceva de genul,,Nu aveam informatii referitoare de aparitia acestuia,,

Se vede ca EA au cumparat POPCAP si urmaresc doar profitul(ca majoritatea companiilor mari).

Aici mai intervine si portarea pe atatatea dispozitive Android dar totusi o data puteau si eu sa zica macar.

Am terminat plants vs zombies 1 pe telefon de vreo 3-4 ori in asteptarea partii a-2-a

Daca poate cineva cunoaste macar o perioada a aparitie acestuia il rog sa posteze aici.

M-am amuzat putin citind postarea ta. Ai impresia ca CEO-ul de la EA Games e membru pe forumul Mobilissimo? Daca ei nu dau o data concreta, altcineva sigur nu stie. Dar totusi, 1 decembrie iti convine ca data de lansare?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4

nu, nu sunt. iar eu unul nu voi deveni. eu nu ma joc. eu sunt om serios!

Pentru cei nostalgici, Samurai Showdown II e la reducere, 4 dolari in loc de 9. De asemenea, cei cu dispozitive Samsung pot gasi in SamsungApps Street Fighter IV la pretul de 1,68 euro. Pe S2 nu il gasiti, dar pentru S4 e disponibil.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4

Am invitatie tot din decembrie si tot de atunci joc.

Ingress este inca in faza beta, dar acum invitatiile se obtin usor, toti jucatorii pot invita la randul lor.

Orasele din Romania sunt de multa vreme foarte active, la un zoom pe Bucuresti (@Bogdan@GiZ) vei vedea ca sunt sute de portaluri si jucatori activi.

S-a creat o comunitate, se organizeaza intalniri, exista o latura "sociala" interesanta a jocului.

Pentru mine ramane o surpriza faptul ca pe un forum cu iubitori de Android nu sunt mai multi jucatori de Ingress.

post-211-0-37589100-1378986562_thumb.jpg

Eu am jucat in Galati, apoi verzii s-au pus pe smecherii si pe intimidari. Albastrii mei s-au rasfirat, eu am fost plecat (poezie, da?) si m-am lasat de joc.

Ca sa nu-l mai instalez si eu, poti scrie aici doua cuvinte despre ce este acest joc? Ce vrea el sa fie? CIne cu cine se bate? Sau despre ce este vorba?

@mesersmith: iti trebuie invitatie, nu-l poti testa. Emisiunea aia de la ProTV nu ii face deloc dreptate. Jocul e mult mai fain de atat. I-au facut o prezentare de cacao, ca la orice subiect pe care nu l-au studiat destul de mult. Pana si tipul care vorbeste e un trisor cunoscut.

Invitatii se gasesc usor acum. Exista comunitati pe Facebook si G+ pe factiuni (Enlightened si Resistance).

Poti intra acolo si in functie de ce factiune vei alege sigur primesti o invitatie. Daca nu mai am eu suficiente :)

Pai care e faza cu invitatiile? Ca eu am intrat pe site-ul lor si imediat mi-au trimis invitatie, dar nu l-am instalat inca, asa ca invitatia a ramas in aer.