Clicky

Jump to content
son1k

Jocuri Android de neratat!

Recommended Posts

De o săptămână am instalat joculetul asta si mi-a plăcut mai decât orice alt joc si cu aceasta postarea vreau sa fac o competiție, cine "zboară" mai mult in acest joc. Eu am făcut 3047m, voi ce scor ați făcut? scrieți mai jos.

Am scris articolul de pe telefon si are auto-corect si din cauza asta sunt greșelile. Daca ești atât de pasionat de tehnologie "aditzu" încât vizitezi acest site, nu erai atent la conținut ci la ce am vrut sa transmit prin mesaj. Ce-i mai place romanului sa critice!

Blacklamblab este un nou videoclip antreprenor jocuri de producție, situate în Atena, Grecia.

În aventurile noastre, cules si stimularea mintea gamer este factorul cheie pentru crearea de jocuri incitante și rapid paced.

"Prokopis, Fall", primul nostru titlu, este o distracție mini-joc de acțiune, cu un gameplay rapid, grafica vii și muzică excelentă atmosferice - disponibil pentru Android, iOS, PC & Mac

Este visul ... Prokopis "profetic"?

Va ... eroul nostru reuși să depășească coliziune datoriei Greciei și în timpul căderii sale eschiva de obstacole în cale lui?

Cum ... rapid și flexibil ești?

Boost viteza de ... Prokopis la maxim și a pus piatra de mica ta în tragerea țara de criza datoriilor

"Prokopis, Fall", este prequel al "Aventurile Prokopis în zona euro", care va fi lansat pe data de 2013.

Un joc de puzzle adventurus indie, cu ghicitori ușor de reținut și se mută de acțiune, în cazul în care aveți nevoie pentru a conduce în Prokopis dezvăluind evazioniști elene fiscale ascunse în toate țările europene, aduna datoriile nerevendicate și a le readuce în țara sa!

În cadrul călătoriei sale, veți fi calatoresc prin Olanda, Franta, ...................., cu care se confruntă băieți răi, care nu sunt dornici să împărtășească că. Este până la gândirea luminos și ghicitoare rezolvarea să facă acest lucru. Ei bine, poate ajuta, de asemenea, pumni, uneori .... :)

Ești .... până la ea?

Descarca "Prokopis cădere" gratuit pentru Android prin Google Play Store

Nu uita! Logati-va pentru a avea acces la clasamente.

Bucurați-vă de liber Falls J

https://play.google....mFsbC5mcmVlIl0.

post-3203-0-31090100-1361895930_thumb.jpg

post-3203-0-09571500-1361895946_thumb.jpg

post-3203-0-74622100-1361895962_thumb.jpg

@xt311 poate nu suporta configuratia sistemului (telefonului) incearca sa vezi pe play store intrat de pe PC si daca iti spune incompatible atunci nu merita sa incerci

Fara referinte la site-uri cu reputatie indoielnica. Daca un joc nu apare ca fiind compatibil, ar fi indicat sa incerci sa contactezi producatorul jocului.

Edited by Mihai
Fara link-uri sau referinte catre site-uri neoficiale

Poate doar pentru Note2. Pentru S2 costa 1,86 euro. Oricum l-am cumparat de pe Google Play cu 99 de centi

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Este FREE pe Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.games.r3_row&

feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5lYS5nYW1lcy5yM19yb3ciXQ...

Mi se pare un joc foarte interesant, de nivelul lui NFS Most Wanted sau poate chiar mai ok.

Parca are un pic de lag pe S3... Jocul ocupa 1,7GB.

Daca l-ati incercat sau il veti incerca sa spuneti ce parere aveti despre el?

Eu l-am instalat si mi se pare ok.Nu am simtit deloc lag si e unul dintre putinele jocuri pe care am avut rabdare sa il joc mai mult de 10 min,eu nefiind deloc un adept al jocurilor pe telefon.Recomand :D