Clicky

Jump to content
son1k

Jocuri Android de neratat!

Recommended Posts

Guest Deio

Offffffffff, nu imi merge, zice ca am nevoie de 1560 MB liberi. WTF? Am 10GB pe tableta si pe card am 7 GB. Trebuia sa il iau pe Apple. Macar acolo nu e problema asta.

Ce naiba fac ca nu pot face "refund" (banii inapoi)? Tre sa caut solutii, revin cand rezolv.

Am rezolvat, era problema interna de storage, aveam doar 2GB vizibili din 16GB. Ciudat. Am resetat complet tableta si am 11GB vizibili.

Edit:

Am revenit, din nou. Misca binisor pe P5100, e jucabil. Rezolutie 1280x800, deci cam cat S3. Batranul PowerVR SGX 540 nu se pensioneaza inca. Ma omoara insa timpii de incarcare si gameplay-ul. Combat-ul este bun, dar la controale pot sa mai ajusteze.

Cred ca pe un Mali400 Quad ar misca mai fluent. Sau pe Tegra 3, precis ruleaza impecabil. Nu mai am Padfoneul, "dammit". Abia astept sa apara si sa vad cum merge pe Adreno 225.

Eventual cei cu HTC One S ne pot spune.

L-a mai cumparat careva?

L-am cumparat pe la 2 jumatate noaptea...

Nice game...

Grafica mult mai elaborata, game play similar cu Temple Run, desi s-au introdus cateva elemente in plus.

Pretul este de 0.99$ si face fiecare banut.

Thanks.

Mie mi s-a parut destul de OK. Si cum zicea si Deio trebuie sa incurajam dezvoltatorii autohtoni. Si puteti gasi de la acelasi developer ,,Te crezi destept"

Versiunea noua aparuta pe la inceputul lui mai este incomparabila cu cea veche. Merita incercat.

Nu stiu cum de puteti sa-l jucati... E greu de manevrat.

Edited by Stefan M.

Guest Deio

da, e foarte greu. Si ce sunt mai dezamagit, este ca am un Prime la mine si nu ma pot juca pe el zice ca nu e compatibil. (Tegra 3). Pe Samsungul Tab al meu merge, dar nu e foarte fluent. Si are putin lag cand tragi dupa un inamic.

Shadowgun e la reducere in Google Play. De la 5 dolari cat era initial, acum costa 1 dolar.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2