Jump to content
son1k

Jocuri Android de neratat!

Recommended Posts

Imi place jocul dar ceea ce este nasol la el, este faptul ca are crash-uri cateodata.. si ca nu exista parole..

Va rog sa incetati cu atacurile.

@son1k

Te rog frumos sa-ti dai silinta in a scrie corect.Stiu ca poti daca vrei.

Multumesc pt intelegere.

E greseala mea, punctul a intrat in adresa. Am modificat.

Pana la urma l-am cumparat pe Android dupa ce a aparut reducerea, trebuia sa ma decid intre versiunea IOS si Android. Sper sa isi merite banii. Pe PC mi-a placut primul Mass Effect.

Feri a avut dreptate, bine ca am asteptat oferta. Multumesc pentru sfat.

black_alienware daca e versiune pirat, ne suparam. Sterge atasamentul, nu vrem probleme.

Edit referitor la joc: Are nevoie de 900MB, wow. Il testez acum pe Samsung Galaxy Tab 2 P5100 sa vad cum e. Bine ca are si slot SD.

Al doilea edit referitor la joc: Misca bine pe Galaxy Tab 2 P5100. Se putea si mai bine, desi nu am sacadari. E un joc interesant, dar nu imi place combat-ul. Poate or mai lucra la el putin pe viitor.

Luni il testez si pe Tegra sa vedem cum se prezinta.

Tocmai ce a fost lansat un joc gratuit dezvoltat de către Gameloft. Presupun că filmul l-ați văzut în cinema. Oricum sunteți familiarizați cu seria Men in Black. Interesant cum au ales să monetizeze. Îl poți descărca gratuit, dar  ca să faci față pericolelor din joc trebuie să cumperi arme noi.

mib3.jpg

Poate fi jucat pe telefoane Android, iPhone și iPad. Îl găsiți în Google Play.

Ce oferă Men in Black 3:

- posibilitatea de a-ți antrena agenți și a le oferi misiuni;
- acces la o gamă largă de arme și gadgets;
- se poate călători în timp pentru a juca în diverse zone din New York: Brooklyn, Times Square, Central Park;
- joci alături de prieteni din Gameloft LIVE! și Facebook.

[media=]

[/media]

Material preluat de pe Mobilissimo.ro.

Imi cer scuze ca am pus o versiune pirat ... nu o sa se mai intample.

Jocul l-am instalat si eu dar mi-a facut figuri pe LG-ul meu in sensul ca avea un bug si nu vedeam optiunile in timpul jocului. In rest grafica si gameplay'ul foarte ok.

L-am instalat pe Tab 2 P5100. Emil Dragota spune ca pe One X nu se instaleaza. Cei care aveti One X puteti confirma? Luni il pot incerca pe Tegra 2.

Din screenshot-uri, nu pare sa fie atat de diferit de MIB Alien Crisis. Nu se pierde nimic.

Jocul face parte din promotia devoltatorilor "Because we may" si este gratuit pentru o perioada limitata. Pretul normal este 4 dolari. Nu strica sa-l incercati, l-am downloadat si eu dar n-am apucat sa-l joc.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fgol.grabatron1&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5mZ29sLmdyYWJhdHJvbjEiXQ..

Cum putem sti ca va ramane asa si dupa ce trece perioada cand e gratuit?

Nu stiu, ar trebui sa apara ca si cumparat in contul de Google Play, chiar daca il dezinstalezi. Vom vedea dupa ce trece promotia cum va aparea daca il dezinstalam.

Renaissance Blood THD este un first-person shooter gen Painkiller (pentru cine cunoaste acest joc ptr PC )

Este optimizat special pentru NVIDIA Tegra 3 sau procesoare quad-core dar cred ca se descurca foarte bine si pe dual-core.

Jocul mi' se pare foarte interesant si plin de actiune mai ales pentru iubitorii genului. Iar cei care au quand-core se pot bucura de o grafica superba.

Din pacate nu pot sa-l incerc pe single-core :(

Download: https://play.google....mNlQmxvb2QiXQ..

Gameplay:

Nu merge pe Asus Transformer. Spune ca este incompatibil. Uite asta nu imi place la Android. Daca exista un joc bun, e posibil ca terminalul meu sa nu mearga. Oricat de scump si performant ar fi el.

Mult asteptatul joc N.O.V.A. 3 ( FPS ) s-a lansat si pe Android si poate fi gasit pe Google Play.

Jocul este mai mult decat "foarte tare" si nici acum nu-mi vine sa cred cat evolueaza jocurile pe Android si nu numai.

Acest joc pentru mine este un exemplu de evolutie in materie de jocuri pe mobil si nu trebuie ratat.

Jocul are nevoie de 2GB liberi si binenteles un telefon putin mai performant sau daca nu chiar performant ;)

Download: https://play.google.....ANMP.GloftN3HM

Gameplay: http://www.youtube.c...&v=vPiaD55WJg0#!

post-247-0-50517300-1338587825_thumb.jpg