Jump to content
son1k

Jocuri Android de neratat!

Recommended Posts

Nu am nicio indoiala ca o sa va placa acest joc si o sa va "prinda" f tare.

Eu am achizitionat varianta cu plata, pt ca are f multe niveluri, din ce in ce mai complexe.

Un joc de pus mintea la contributie.

https://play.google....3RydWN0aW9uIl0.

img.png

Edited by mesersmith

Exista aplicatii care pot genera un cod de bare de genul ala pentru orice. N-am un nume la indemana acum...

Mi se pare interesant.. , dar dureaza foarte mult pentru a construi sau realiza ceva... plus ca mi se pare ca papa bateria si cand nu esti in joc.., dar nu pot fi sigur deoarece eu am avut o problema la telefon si asa imi manca baterie el... deci nu stiu daca si de la joc.

ORICUM UN JOC CARE TREBUIE INCERCAT MACAR , PAREREA MEA.

Edited by Razvann

Razvane pune si tu un link... nu ca nu as avea habar sa caut pe google dar e mai frumos pentru cei ce vizualizeaza un topic

Edited by son1k

Pentru ca jocul e facut de o echipa romaneasca (Starchaser Studios) si pentru ca e in curs de actualizare, m-am gandit sa-i anunt lansarea si aici :)

Uplift este primul joc din seria Skylander Saga si este o combinatie de arcade si puzzle. Dezvoltat pe baza motorului grafic Unity, jocul este compatibil cu o gamă largă de telefoane și tablete care rulează sistemul de operare Android, începand cu versiunea 2.2 a acestuia. O variantă pentru iOS este așteptată în luna mai a acestui an.

Download gratuit (jocul necesita un pachet aditional de date, nu are doar 400 kb):

https://play.google....archaser.Uplift

Un mic filmulet cu pasaje din joc:

P.S: Asteptam feedback :) (Stiu ca pe Nexus S si Galaxy S are inca niste probleme - le-am corectat partial in ultimul update, insa cipul grafic PowerVR da batai de cap Unity)[/background]

Edited by krossfire

@krossfire

Bine ai venit si pe acest forum. ;)

O sa incerc si eu acest joc

L-am incercat azi. Mi se pare ca pe Evo 3D-ul meu butonul de back nu merge, trebuie sa il folosesc pe cel din joc. Arata foarte bine si e distractiv. Mai are mici artefacte, dar e normal.

Misto joc. il voi incerca. Salutare krossfire

Salut :)

L-am incercat azi. Mi se pare ca pe Evo 3D-ul meu butonul de back nu merge, trebuie sa il folosesc pe cel din joc. Arata foarte bine si e distractiv. Mai are mici artefacte, dar e normal.

Ceva artefacte (mai ales alpha blending - zone mov) au aparut si pe un Asus Transformer Prime. Multam de feedback :)

Salut :)

Ceva artefacte (mai ales alpha blending - zone mov) au aparut si pe un Asus Transformer Prime. Multam de feedback :)

Va pot ajuta oricand. Am un prieten care face aplicatii pe Android si sunt foarte utile. Poate ar fi bine sa deschidem si un forum numai pentru dezvoltatorii romani, sa promovam aplicatiile romanesti :)

Va pot ajuta oricand. Am un prieten care face aplicatii pe Android si sunt foarte utile. Poate ar fi bine sa deschidem si un forum numai pentru dezvoltatorii romani, sa promovam aplicatiile romanesti

Se rezolvă! :-)