Clicky

Jump to content
Razvann

Mergeti la vot duminica 16 noiembrie ?

Recommended Posts

Hi hi hi 😆

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Guvernul va fi schimbat imediat după anul nou maxim. A început războiul în PSD în noaptea asta... Circul va fi maxim. Sa vedeți acum scursorile cum vor sari la beregata lui copiuta și pe marean la gâtul lui dragnea

Wow ce show va fi

post-74-14161752084_thumb.jpg

Lasă, ca ala de ciuda mai divorțează o dată

Parcă îl văd că își aduce aminte că el e defapt liberal și etc... 😆😆😆

Acu sunt curios să văd Sova tot așa începe să elucrubeze cu legea amnistiei prin parlament...

Departe de mine și cred că de altfel majoritatea care au votat cu J.. Să cred că o să curgă lapte și miere în țară de acum... Doar ca vreau ca micile schimbări care au început în justiție să continue și să nu fie amputate de gasca de hoți ordinari ca Hrebe și alții ca el, transpartinici de altfel

Iar noi, indiferent de varsta/ generație putem să ne întoarcem la discuțiile ceva mai tehnice și mai constructive

O. Seara buna la toti

Da.... Sper că dlui J să nu i se suie victoria asta la cap, pentru că e departe tare de a fi meritul lui. Ba chiar era să-și facă singur mai mult rău. Puțină umilința nu i-ar strică nici lui..... Și poa și să mai slăbească vreo două Kile ca nu stiu cum se face ca toți fac burtă, plesnesc sacourile pe ei 😆😆😆😆

Antena 3 e bucuroasa, altfel isi pierdeau obiectul activitatii, nu mai puteau sa comenteze despre basisti. Acum ca au iesit "basistii", pot face emisiuni cu aceeasi retorica in continuare

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Antena 3 are acum un alt subiect: Internetul, unde sunt spalati oamenii pe creier. La TV nu ? Asa ca mai scrieti pe aici cateva ore, ca trebuie sa inchidem forumul.

Haha, oamenii pot fi spalati pe creier prin orice mijloc de comunicare in masa. Presupun ca PSD si-a invatat lectia. Aroganta lui Ponta, magaria cu diaspora si campania anti-PSD de pe Facebook i-a ingenuncheat. Un singur lucru ma consoleaza: au pierdut alegerile in tara si nu doar pe mana celor din diaspora. Acum vedem ce va urma sub bagheta dirijorului mut

Cred ca va pocni haita roșie ca artificiile de Anul Nou.

Iar acum back la pasiunea noastră comună :)

Ca fotbalul și politica o știe tot românul....

Bre, învățați să scrieți numele președintelui vostru!

E cu "I" de la Iliescu nu cu "J" de la Jean.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Edited by DTTR

Eu încă sunt în stare de șoc :)). Vrancea condusă de Marian Oprișan și care în primul tur i-a dat doar 15% lui Iohannis, acum în turul 2 i-a dat un formidabil procent de 55%. Oprișan a turbat aseară la sediul PSD din Focșani și a început să înjure ca un apucat pe toată lumea. Focșaniul i-a servit-o cel mai frumos 60-40 pentru Iohannis :D.

Bre, învățați să scrieți numele președintelui vostru!

E cu "I" de la Iliescu nu cu "J" de la Jean.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Cred ca nici el nu stie cum se scrie numele lui, d-apoi noi

Intreb si eu ca cetateanul turmentat. A cata campanie prezidentiala pierde Dragnea ? Tocmai a zis ca singurul lucru pe care si-l reproseaza e "nu sunt vrajitor".

Nu conteaza, din greseala in greseala spre victoria finala El inca mai spera, dar deja se cer capete pentru esec. Sova a iesit mai devreme si a zis ca Dragnea trebuie sa faca un pas in spate. Se aude un zanganit de cutite ascutite dinspre sediul PSD

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

Terms of Use