Clicky

Jump to content
Innoxius

Nokia Lumia 630

Recommended Posts

Asta stiam cu totii, Innoxius. Nimeni nu-si ia varful de gama ca sa-si faca treaba, ci doar din dorinta de a avea ce e mai bun la momentul cumpararii.

Sent from my LG G3-D855 using Tapatalk

Si ceva despre consum

wp_ss_20150103_0002.jpg wp_ss_20150103_0001.jpg

In al doilea grafic se vede ca m-a tinut de la ora 8 dimineata 30 de. pana in 1 ian. pe la 19:00. Neoprit peste noapte (cele doua paliere de lungime si panta aproximativ egale). Timp in care a stat si doua ore la -15 grade, in noaptea de Revelion, timp in care poze, check-in, mail-uri, vorbit, chestii din astea.

Eu i-am facut fratelui meu cadou un nokia 630 la sfarsitul verii lui 2014, sigilat la 500 RON.

Este modelul pe negru, arata foarte bine, are un ecran bun si se misca foarte fluid, nici o problema pana acum.

Este un telefon foarte bun raport calitate/pret. Punctele slabe sunt ca nu are blit, si o sa se cam puna praful la difuzorul de apeluri.

Poftim. :) Aduce nou ceea ce a adus Update 1 (foldere live, data toggle în action center) + egalizator pentru 630, care n-avea. :D Yeah! În sfârșit am scăpat de sunetul ăla ca din butoi. Mulțam MS. Au chiar și un preset aranjat exact cum îmi place (îl folosesc de mult și pe PC). :P

post-2772-0-08044800-1423087242_thumb.png

post-2772-0-94088000-1423087244_thumb.png

N-ascult rock, doar că presetul ăla e fix așa cum l-aș fi făcut eu, n-avea rost să fac creez altul. :)

BTW, uite ce-ascultam când făcut screenshot-ul. E departe de rock, prea departe... :))

post-2772-0-92606700-1423088316_thumb.png

Edited by deiuma

Poftim. :) Aduce nou ceea ce a adus Update 1 (foldere live, data toggle în action center) + egalizator pentru 630, care n-avea. :D Yeah! În sfârșit am scăpat de sunetul ăla ca din butoi. Mulțam MS. Au chiar și un preset aranjat exact cum îmi place (îl folosesc de mult și pe PC). :P

In prima captura exact ce era nevoie nu se vede: ce scrie la Mobile Operator ? Al doilea rand sub RAM.

Pai daca au sarit peste 9, e 12 :D De fapt au facut asta ca sa sara peste 13, stiut fiind faptul ca americanii au o problema. Bine, nu doar una. :D