Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Eu zic sa mergi pe G3 , pot sa-ti spun ca eu sunt suuuper multumit de el si chiar nu am nimic de reprosat si nici  un  gram de regret ca l-am cumparat poate doar atunci cand voi ajunge sa butonez Nexus 6  dar ramane de vazut daca trebuia sa mai astept

G3 este un telefon foarte bun din toate punctele de vedere, cel putin asta e parerea mea, si mai ales ca e un telefon compact fata de tot ce e la ora actuala pe piata cu diagonala 5.5 (Note4, Iphone6). G3 il porti fara probleme de nici nu-l simti in buzunare fata de restul care sunt mai mari. Chiar azi m-am jucat cu Note 4 si Iphone 6 si nu m-au impresionat cu nimic. La camera nu am de ce sa ma plang  , este o camera f buna, pana la urma daca vrei sa faci poze perfecte nu stai sa te bazezi pe camera unui telefon. Aplicati poti rula tot ce exista fara probleme,lag 0, iar daca ne gandim si pretul la care e G3-ul nu cred ca mai gasesti o alta varianta mai buna + ca daca-l iei la liber de la un magazin care participa la promotie mai primesti si niste accesorii foarte interesante in valoare de 700 lei.

Eu inca consider ca G2-ul e superior G3-ului...doar parerea mea. Pui CloudyG3 si ai acelasi soft de G3 care ruleaza la fel de bine , durata a bateriei mai buna , cu ecranul full HD ai fps mai bune in jocuri , difuzorul nu e pe spate , il poti pune pe masa si sa se auda ok ...

+pret bun .

Edited by Scootch98