Clicky

Jump to content
Szilárd Ervin Szőgyenyi

Cam slabuta promotia de Paste a celor de la Vodafone

Recommended Posts

Cam slabuta promotia de Paste a celor de la Vodafone!

Doar trei telefoane: Samsung Galaxy Ace Plus, LG Optimus L3 si Samsung Galaxy S II

M-as fi asteptat sa vedem HTC One X sau alt telefon mai rasarit prezentat la MWC. Cam dezamagit, sincer!

Detalii aici: http://mbls.ro/Iff7sZ

Nu ma mira. Nu pot oferi prea multe pentru ca nu prea au ce. HTC One X e prea nou si mai dureaza pana apare in magazine, chiar si Vodafone.

Editare de test

Eu nu as mai lua nimic de la cretinii astea.. Au totul scump.. Mai bine rabzi si iti iei un telefon cu bani jos decat sa faci abonament si sa platesti telefonu dublu

Eu nu as mai lua nimic de la cretinii astea.. Au totul scump.. Mai bine rabzi si iti iei un telefon cu bani jos decat sa faci abonament si sa platesti telefonu dublu

Cei de la Vodafone nu sunt chiar asa de cretini. Bine, sunt de acord, sunt destul de scumpi fata de Orange de exemplu...insa avand in vedere faptul ca eu scot si viteze de 8-10 ori mai mari decat scot cei de pe Orange (eu GN pe Voda, colegul iPhone 4 pe Orange), eu chiar nu i-as considera cretini...

In ultimul timp oferta lor lasa de dorit,eu mai nou prefer sa cumpar telefoanele la liber.

Si nu inteleg de ce nu au tinut in oferta Optimus P500, care este mai bun decat L3....si iar nu inteleg de ce ar scoate LG un telefon low end mai slab decat....uuhhmmmm...un telefon low end din portofoliul lor?!?

Si nu inteleg de ce nu au tinut in oferta Optimus P500, care este mai bun decat L3....si iar nu inteleg de ce ar scoate LG un telefon low end mai slab decat....uuhhmmmm...un telefon low end din portofoliul lor?!?

Cred ca uneori ideea e sa fie scoase pe bande terminale mai mult sau mai putin bune cu scopul de a se face bani si de a aduce ceva "nou". Probabil ca si companiile de telecom au un rol in toata treaba asta din moment ce au intelegeri cu producatorii.

Servus aiwenor.

L-au scos din oferta pentru ca acesta este EOL(end of life) acum de la LG.

Nu se mai produc si nu are de unde sa se mai realimenteze stocul. Banuiesc ca ai si observat ca in ultima luna, acesta a intrat in lichidarea de stoc.

Vor veni si alte modele mai bune daca nu esti multumit de acesta.

Cam slabuta promotia de Paste a celor de la Vodafone!

Doar trei telefoane: Samsung Galaxy Ace Plus, LG Optimus L3 si Samsung Galaxy S II

M-as fi asteptat sa vedem HTC One X sau alt telefon mai rasarit prezentat la MWC. Cam dezamagit, sincer!

Detalii aici: http://mbls.ro/Iff7sZ

vor veni si ele..

@Tudor

Tu esti angajat Vodafone?

Intreb ca parca imi esti cunoscut...de pe alte forumuri ;)

Lorinn ce este mai rapid de 8-10 ori internetul? are GN 21mbps si iPhone 4 doar 7,2mpbs.. dar in primul rand nu crd ca ofera nimeni 21 in Romania, chiar daca se lauda Orange cu 41mbps.. si nu cred ca e de 8 ori mai rapid.

Da, feribalint, insa aici am intrat mai mult de placere :). Suport oficial se ofera pe SP, CG si forumul Vodafone.

@Tudor

Ma bucur ca ne intilnim si aici,sper sa ne ti la curent cu noutatiile...promotiile,iar in cazul unor probleme sa ne poti ajuta.

Si eu ma bucur. Voi incerca pe cat posibil sa aduc informatia corecta si sa va ajut. ;)

Iata ca a venit momentul sa si laud Vodafone.

De doua luni primesc de la Vodafone prin SMS confirmarea platii facturii.Mentionez ca plata o fac prin Home Bank. Este un feedback placut din partea lor.

Iata si dovada.

2012-04-19 18.41.57.jpg

Edited by feribalint

iti recomand sa editezi imaginea, pentru ca aceasta contine date personale si anume codul de abonat si numarul facturii.

Functia este implementata de mai mult timp, insa cred ca primesti mesaj doar daca plata se face in anumite conditii. In cazul meu, in printscreen, acele plati se fac la casierie. Pentru celelalte doua conturi de abonat, am activ direct debit si acolo nu mai primesc confirmare de plata.

579438_354741244573434_100001126834935_882345_373062658_n.jpg

385711_354745891239636_100001126834935_882349_777767380_n.jpg

Edited by Tudor

De vreo 4-5 ani plata o fac doar prin Home Bank,iar aceste mesaje de confirmare le primesc doar de 2 luni.Oricum acest feedback este foarte bine venit.

Tot de vreo 3-4 ani am optat pt factura electronica.