Clicky

Jump to content
Szilárd Ervin Szőgyenyi

Forum iPhone 6 - Un telefon in trend cu piata, cel putin daca vorbim de dimensiuni - (Unboxing, Review, Pret, Galerie Foto)

Recommended Posts

iPhone 6

Mobilissimo.ro prezintă iPhone 6, primit în teste de la QuickMobile.ro. Retailerul vinde telefonul la prețul de 3699 lei, iar acest terminal vine cu display de 4.7 inch Retina HD, camera de 8 megapixeli, procesor Apple A8 dual core 64 bit și baterie de 1810 mAh. Noul iPhone dispune de o cameră frontală de 1.2 MP, 1 GB RAM, iar în cutia să se află cheița pentru slotul nano SIM, căștile Earpods, încărcătorul și cablul USB Lightning.

iPhone 6 prețuri actualizate

iPhone 6 Unboxing

iPhone 6 Review

iPhone 6 Galerie Foto

P1330547.JPGP1330549.JPGP1330550.JPGP1330553.JPGP1330556.JPGP1330560.JPGP1330565.JPGP1330567.JPGP1330569.JPGP1330570.JPG

P1330576.JPG

P1330578.JPG

P1330580.JPG

Guest Deio

Acesta e Mini de fapt :P

E mai "normal" daca se poate spune asa. Scump, dar e mai incapator in buzunar si inca poti sa il operezi cu o singura mana. Pacat ca nu l-au impins pe acesta in fata si l-au lasat in umbra lopetii. Sincer. Merita mai multa atentie.

Tot urat e , imi pastrez parerea , 5s arata mult mai bine .

Nu-mi plac butoanele de volum in forma de "pastila" cum spun ei + spatele care nu arata deloc ca un iPhone .

Edited by Scootch98

Åžoc și groază. Åžtire de șoc și groază: Microsoft a cumparat "pe șest" Apple. Sau cel putin divizia de mobile. Pentru ca altfel nu-mi explic asta:

Tmobile iPhone users reporting 'blue screen of death'

Salut ! Am o problema cu Iphone-ul meu! Detin un Iphone 6 de 64 GB , l-am primit nou din Chicago , prima problema a aparut dupa ce am facut update la soft , in timp ce sunam pe cineva se auzea un barait in difuzor , dupa ce am resoftat telefonul in itunnes si-a revenit ! Acum cand filmez cu camera principala se aude un zgomot foarte puternic(barait) si vocea se aude foarte incet.... Care ar putea fi problema?

Edited by Constantinescu Darius