Clicky

Jump to content

Recommended Posts

• Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Fii român. Otrăvește fântâna. Arde recolta. Fugi în pădure. Votează multiplu. Bate-te pentru tigăi. Emigrează.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Tareeeee....   Trimis de pe al meu Redmi Note 2 folosind Tapatalk

Posted Images

E și de noutăți, e și de funny stuff, dar mai mult îl.consider funny. Samsung retrage DIN NOU Note 7-urile. Din punctul meu de vedere, ar trebui sa se dea oficial bătut și să-și recunoască greșeală.

Trimis de pe al meu Sony Z2 D6503

Times New Roman despre uciderea ursuletului din Sibiu:

Prefectul de Sibiu explică de ce a împușcat ursulețul: â€Aveam indicii că are la el un Samsung Galaxy Note 7, care putea exploda în orice clipăâ€;

"Draga destinatar,

Acesta este un mesaj oficial direc?ionat catre tine. Dupa multa gândire ?i luarea în considerare pentru un timp, am decis sa împarta averea mea ?i am decis în mod voluntar sa doneze suma de 1.000.000 euro, ca parte a premiului nostru a câ?tigat pentru tine. Aceasta donatie este menit pentru tine sa se ocupe de proiecte de caritate din localitatea dumneavoastra.

Nota: Adresa dvs. de e-mail a fost gasita din ?arile noastre director web interna?ional ?i daca a?i primit acest mesaj, înseamna ca sunte?i unul dintre destinatarii noroco?i. Trimite-ne un mesaj imediat pentru mai multe informa?ii. Felicitari!!"

V-am spart. Cumpar Mobilissimo si va dau afara pe toti.

4a118816e41307ddb50d2b1e462eb83f.jpg

Cum să-i trimiți cuiva drept "felicitare" un tort care e de fapt al Carlei de un anișor când pe sărbătorită o cheamă Anca și are ceva mai bine de 30 ani.

Oare intenția chiar contează ?

Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

Edited by didi

Bag seama ca e una din femeile alea de pune poze cu copii in fiecare zi...deci..se explica. Unele..nu toate...dupa ce nasc , incep sa o ia razna de tot... Cred ca le iese inteligenta odata cu copilul...stiti voi pe unde.

P.S. Daca vad asa ceva in lista la mine...in cel mai bun caz ii dau unfollow..alt fel..unfriend direct.