Clicky

Jump to content

Recommended Posts

• Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Fii român. Otrăvește fântâna. Arde recolta. Fugi în pădure. Votează multiplu. Bate-te pentru tigăi. Emigrează.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Tareeeee....   Trimis de pe al meu Redmi Note 2 folosind Tapatalk

Posted Images

"Ma plimbam ieri prin Londra si am vazut o masina cu un sticker lipit pe bara, "Mi-e dor de Romania!"

... I-am furat oglinizile."

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10154175204133728&substory_index=28&id=591438727

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

crezi?

mie imi plac cei din baia mare... eu am o baie destul de mica.

auzi... candidatul e la bulau (nu stiu daca retinut pentru cercetare sau e pe bune inchis - dar fara pierderea drepturilor civile <de a alege sau a fi ales>) si el ia 71%.

mama prostilor e tot timpul gravida.

o cunosc personal pentru ca traiesc inconjurat de prosti.

rog a nu fi acuzat de lipsa de implicare: m-am implicat, am intrat in pnl, am platit cotizatie, am participat la sedinte, am fost secretarul comisiei judetene de buget finante, iar la 2 saptamani l-au "adoptat" pe JIJI, dupa inca o luna au incorporat intreaga structura judeteana din caras-severin a PDL - dujmanii mei, si dupa inca o luna s-au aliat cu PSD in campania din 2012. le-am zis sa ma pupe. si am plecat. deci am incercat... dar n-am avut nici o sansa.

De vazut. Am vazut azi la tv, ma durea burta de ras. :D Politia franceza in actiune. Al de Garcea ai nostri sunt experti pe langa francezi. 

http://www.trilulilu.ro/viralul-saptamanii-politia-franceza-la-inundatii

Eu, daca as avea bilet la Euro, l-as vinde si la 10%. Astia sa ma apere de teroristi? :D