Clicky

Jump to content

Recommended Posts

• Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Fii român. Otrăvește fântâna. Arde recolta. Fugi în pădure. Votează multiplu. Bate-te pentru tigăi. Emigrează.

Probabil nu mergea Chromecast pe el și s-a supărat omul

Tareeeee....   Trimis de pe al meu Redmi Note 2 folosind Tapatalk

Posted Images

Uneori am idei absolut geniale. Cum ar fi daca in varful fiecarei biserici ar fi cate o antena 4G? Sau una de wifi omnidirectionala cu bataie 3-4 km? Cum ar fi fost? Aveam acoperirea cea mai mare din lume. :)))

Dar ce spun eu este de domeniul SF-ului ca sigur se gasea cineva sa spuna ca antena sau internet citit invers inseamna ceva cuvant satanist sau multiplu de 6 :))))

post-13813-0-33083300-1444070698_thumb.png

Satanist nu, dar radiatii care sunt daunatoare pentru muritori, da. Iti spune asta o persoana care primeste spor la salariu pentru ca lucreaza intr-o cladire plina de antene de diverse feluri, spor primit in baza unui studiu.

Sent from my LG G3-D855

Depinde, fumul de tamaie aparent doar te spala pe creier. Expunerea prelungita la antenute iti poate provoca de la dureri de cap pana la simptomul final amin-amin. Si in unele cazuri speciale inverzirea parului [emoji16]

Sent from my LG G3-D855

Am inteles, totusi antenele actuale au acoperire mare. La cate biserici avem noi, cred ca ar fi suficiente unele cu acoperire mai mica.

Totusi daca stau sa ma gandesc era bine si cu biserica radiata :))

neavenitilor.

nu conteaza adancimea... conteaza forma adancimii. va dati seama ce mare era persoana care a cazut, s-a impiedicat si s-a lovit cu formele de pamant...

Important e ca a rezultat o pista de biciclete off-road. Feri, ai legatura :D