Clicky

Jump to content

Off Topic V1

candrei

Recommended Posts

Am nevoie de o lista cu monumente/muzee/locuri de vizitat din Romania. Vreo idee? Cineva? Am 5 la geografie , am de facut o compunere si data trecuta ma durea capul si m-a ridicat in picioare , eu nu puteam gandi nimic , abia am spus 2 cuvinte.

Vin extratereștrii. :))) "aud sunete pe cer". :)) Problema nu-i că vin extratereștrii, problema îi că de ce vin la Buzău? :))) http://stiridebuzau.ro/diverse/video-sunete-extraterestre-baga-spaima-in-oameni-au-fost-auzite-si-la-buzau-2005.html

Nu m-ar mira să fie reclamă la Bosch :))

Da. Foarte serios. Nu ai observat ca nu exista reclame ?

Pai da , dar pe wikipedia iti faci cont si scrii daca vrei , nu esti obligat. Ok , cineva a avut ideea de a face site-ul , dar altii au postat sute de mii de articole , este profitabil doar pentru cei ce au creat site-ul. Edited by Scootch98

Servere, banda de trafic, oameni angajati sa se ocupe de site, cenzori. Toate astea, la cat de mare e wikipedia, costa. Cand nu vor mai avea bani din donatii, reclame. Adica independenta mai putina.

La fel cum nu esti obligat sa publici, nici sa contribui nu esti obligat. Eu o fac.

Sunt pe facebook într-un grup de gammeri înrăiți și de mai bine de o lună de zile încontinuu minim 4-5 pe zi postează un printscreen cu specificațiile pc-ului și întrebarea "merge gta 5?". Minim 4-5 pe zi doar cu întrebarea asta. Nu mai zic ce a fost când a apărut jocul pe site-uri dubioase și au descărcat toți o versiune rip a dvd-ului original și după 3 zile de download le-a cerut install-ul key. :))))

xbox rullz. L-am terminat din Decembrie, 2013. :)) Acum prețul unui xbox 360 e costă cât o placă video pe care merge gta 5 la detalii medii. :))

Deci ? Merge gta-ul ala ? Nu ma pricep, am dat si eu un print-screen ce am crezut de cuviinta :))

merge.jpg

Nu cred ca merge, scrie ceva FALSE acolo.

O lanterna. Mica si puternica. Varta. Si nu mai faceti misto de om insurat. :D

Am gasit-o. Era in bucatarie. Parca vad ca o sa-mi zica plina de nevinovatie ca a avut nevoie de ea. In peste 20 de ani nu am reusit sa le conving pe amandoua ca lucrurile mele se pun inapoi de unde s-au luat. Si sa nu ajungi misogin ?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Terms of Use