Clicky

Jump to content
candrei

Off Topic V1

Recommended Posts

Este vreo modalitate sa ma uit pe discovery(in romana) pe TV daca astia de la RDS nu ofera?

Gen aplicatie, pe web, am un smart tv 42LB650V

Hallo,

Daca am comandat online un produs de la Altex, il pot duce la un magazin din orasul meu pentru garantie?

Pentru cei ce au comandat de la Altex, ati primit ceva garantie pe mail, sau este suficienta garantia producatorului din cutia telefonului? 

Hallo.

Dacă ai comandat produs online înseamnă că ai citit condițiile de livrare, retur și garanție.

Eu aș trimite prin curier. E gratis.

Tu... Poți merge la magazin.

Produsul meu ar ajunge mai repede în service.

Produsul tău... Ar ajunge mai târziu.

trimis cu eforturi dupe tabloul nevestii

Ma ingrijoreaza garantia, pentru ca pe mail nu am primit nimic, iar contul de pe site nu-l mai pot accesa.

Singura garantie pe care o am este cea a producatorului.

Eu am cumpărat de la Altex frigider de 2400 lei, soundbar de 900 lei. Am primit doar certificate de producător. Acelea definesc garanția.

Emag... Au o politică prin care acordă ei certificate la produsele care vin fie bulk fie sunt prea mici să aibă loc de certificat de garanție. Produsele mari în schimb... Vin cu certificate originale de producător.

Ca să te lămurești sună callcenterul Altex.

Până acum aveai raspunsurile.

NU SUNAAAAA!!!
EU MI-AM PIERDUT 3 ORE DIN VIATA VORBIND CU ROBOTUL CELOR DE LA ALTEX. FUCK THEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CEA MAI PROASTA FIRMA. SI NU ZIC ASTA DOAR CA SA-I DEFAIMEZ. AM DOVEZI. Panseluta,Altex!

Vezi... Eu după ce i-am reclamat la OPC, mi-au pus numărul pe "VIP" și mi-au răspuns acum, la ultima achiziție, în 30 de secunde.

Asta e la categoria "Colega de servici a nevestei nu-si poate tine gura si ii spune L-am vazut azi pe sotul tau, pe la orele cutare, in cutare loc" Are nevasta+mea o astfel de colega, cum vede un sot, imediat ii spune nevestei corespunzatoare. Degeaba i s-a explicat ca nu se face asta, ea e nemaritata si nu stie ce gravitate produce :D

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...

Important Information

Terms of Use