Clicky

Jump to content

Off Topic V1

candrei

Recommended Posts

Dacă uitați repede înseamnă că Manuela vă vizitează zilnic.

😅😅😅😂😂😂😎😎😎

Pisici power!

post-499-141555320458_thumb.jpg

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Ieri cineva "mi-a aruncat" un pui de pisica prin curte... Am vazut ca se misca ceva in magazie si am zis ca-i sobolan si am pus cainele pe el . Dupa am vazut ca-i pisica/motan(nici acum nu stiu ce e) si am reusit sa-l salvez din gura cainelui . L-am lasat afara o zi pana i-am facut baie ca avea purici... Acum am si eu pisica/motan...e foarte cuminte , a stat o zi in curte langa cainele care era legat fix langa ea . Imi retrag cuvintele de acum cateva posturi "de ce va plac pisicile ?" , nu l-am pastrat ca nu aveam unde sa-l dau , l-am pastrat ca-i cuminte si doarme toata ziua .

Du-l la veterinar să-ți zică ce vârstă are.

In funcție de asta...

Deparazitare internă (Cestal Cat o pastilă la 4kg - adică tu îi dai un sfert sau mai puțin - discută cu doctorul).

Baia nu te scapă de pureci/ouă... Deparazitare externă. Dar tot numai după discuții cu doctorul.

Nu administra tu după ureche...

Dacă stai la casă lasă pisica să doarmă în casă câteva nopți iar ziua pe afară prin curte.

Viața ți s-a schimbat în bine. Crede-mă.

😅😅😅😂😂😂😎😎😎

Înțeleg de ce ești asa uituc...

Sent from my Q800 using Tapatalk

😅😅😅😂😂😂😎😎😎

Înțeleg de ce ești asa uituc...

Sent from my Q800 using Tapatalk

DTTR n-am cum s-o las afara ca am un caine foarte gelos post-13157-141555462982_thumb.jpgpost-13157-141555466307_thumb.jpg

Daca-l las in spate mi-e teama sa nu se inece ca cealalta ..il las cand se face mai mare . La veterinar marti sau miercuri . Cum de-o lasi sa se urce pe birou ? Vreau sa-l las maxim in pat/canapea . Idei de nume ? Nu vreau sa-i ramana numele "Ponta" , cum i-au spus parintii..

Monica Macovei. =))))))))

E fata sau băiat?

@candrei, am citit și eu oleacă pe net, n-am zis că-s uituc. Sau na.. Poate am zis și nu-mi aduc aminte.

=)))))))))

Edited by Sebi

Nume: generația curentă de pisici are nume de compozitori, Mozart, Bizet și Grieg. Generația anterioară avea nume romane: Titus și Marcus. Etc...

Azi m-a ascultat la religie si m-a intrebat ce sarbatoare-i azi si mie nu-mi venea in gand altceva in afara de Black Friday . Prima data am vrut sa spun direct , dupa mi-am dat seama ce era sa spun si am inceput sa zambesc :) . Pana la urma cu ceva ajutor am aflat ce sarbatoare-i azi...

Edited by Scootch98

Exista vreo modalitate de a instala flashplayer pe tabletă fără root? Că pe telefon cu root am instalat.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Terms of Use