Clicky

Jump to content
candrei

Off Topic V1

Recommended Posts

Restul s-au transferat..

Asa a zis și dirigu, au rămas cei mai buni. :))

Un coleg, defapt fost, s-a mutat la alt liceu, a picat în clasa cu un prieten și asta mi-a zis ca profa de engleza de la liceul respectiv l-a făcu, citez :"prost ca gardu' ".

Vrea sa vina înapoi, dirigu a zis ca nu ii primește înapoi pe niciunul.

Am descoperit un proxy din Haiti, merge mai bine decât cel din Nepal pe care l-am folosit ieri. :))

Au trecut 24 de ore de când mi-a blocat firewall-ul ip-ul și nu m-a scos automat. Deci dacă vede cineva... 46.108.99.25

Edited by Liviu Rosca

Acum cativa ani ii șocam pe elvetieni cu Loganu' prin Furkapass. La coborare vad pe marginea drumului un nenea (probabil fermier-ceasornicar) care vindea cascaval si alte bunatati. Pacalit de asemanarea cu zona Sibiului, opresc si vreau sa cumpar o rotita de aia mica de cascaval afumat. Cand am vazut cat cerea pe pumnul ala de produs lactat, prima reactie a fost sa-l iau la bataie. A doua sa-i rastorn masa cu produse. Am renuntat la ambele si m-am intors spre casa. Acum inteleg de ce cerea atatia SFR pe alea: spala banii HSBC.

Dati naibii astia (astea) cu bani multi. Pe toti ii duce de la DNA la arest cu Loganu', pe ea cu Mercedes-ul 4x4.

Nu fi carcotas :)) atat timp cat este o masina a politiei/anchetatorului poate fi dusa cu orice masina a politiei/anchetatorului

Trimis de pe Note 3 N9005

Ai o scuza, e sarbatoare importata strict din considerente comerciale. Ii faci cadou de Dragobete

Sent from my LG G3-D855 using Tapatalk

Spune-i ca ție nu-ți place să-ți spună cineva când trb să-i cumperi un cadou, pentru ca ea e speciala și nu merita sa primească afecțiune și cadouri într-o zi programata de altii..

Și ii cumperi în alta zi ceva.. De preferat, după dragobete..

Am incercat. Nu tine. Daca stateam intr-o pestere sau insula pustie, da. Dar asa, se duce la servici si acolo se lauda una la alta ce a primit fiecare. Nu (ma) risc.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...

Important Information

Terms of Use