Clicky

Jump to content
candrei

Off Topic V1

Recommended Posts

Vin vremuri grele, o să ne cheme în armată și o să murim pentru interesele unora care îi doare undeva de noi. Plec în Spania la căpșuni.

la ce tehnologie e în 2015, e suficientă o bombă atomică/nucleară mai ales cea biologică ... și se duce tot ...

nu cred totuși că se va ajunge la război ... 

Nici eu adică așa sper. Vorbim de bombe și de sf-uri dinastea când e vorba de țări civilizate. Cu Hercules-ul prins cu sârmă ajungem în Ucraina. :))

Hackeri? Ești în țara unde pică elicopterele armatei singure, în țara unde avioanele se prăbușesc în pădure și sunt găsite a 2-a zi iar smurd-ul pică în lac și n-au bărci să-i salveze.

Nu mi-e frică de război, mi-e frică pentru că n-o să putem trece granița vii. :))

Si eu m-am intalnit cu masina de la gugl, si nimic, m-am belit in maps nici umbra de a mea!

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Poate nu esti destul de frumos si te-au sters :))

azi sotia nu m-a lasat sa cumpar un lenovo S860 nou cu foliile inca pe el de la o casa de amanet.

pret 650 lei.

Edited by DTTR

Un mare dărab de...

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Tuamne ferește!

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Oare cum e aia sa ai mai multe mandate de arestare in acelasi timp ? Se cumuleaza perioadele ? Poti sa-ti pui deoparte cateva zile pentru "zile negre" ? Poti sa vinzi zile la altii care au nevoie ?Ai mai multe celule la dispozitie, cate una pentru fiecare mandat ? Un fel de penthouse, dar nu revista ? Te poti lauda "na, ca eu am mai multe decat tine" si, eventual, sa le joci la bursa, Monopoly sau barbut ? N-am dormit toata noaptea de ganduri :D

Ai agenda mai încărcată. Doar n-o să pună pe mâini mai multe seturi de "bijuterii" corespunzător numărului de mandate.

Trimis de pe GT N7100 cu Tapatalk

Desi pare anormal, avand in vedere ca are mai multe dosare, s-a cerut arestarea preventiva pentru fiecare in parte. Probabil le-a fost frica sa nu fie refuzate unele cereri si au mers pe principiul "una din trei" tot va fi votata

Sent from my LG G3-D855 using Tapatalk

Pe noul cod penal un judecator a luat 22 de ani, deci se poate si la noi mai mult de 3-4 ani. Macar 10 de ar lua, sa ma duc la Targșor sa-i arunc chiftele cu prastia.

Sent from my LG G3-D855 using Tapatalk

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...

Important Information

Terms of Use