Clicky

Jump to content
candrei

Off Topic V1

Recommended Posts

Momentele alea în care tu stai și te gândești.. "oare exista Dumnezeu? Sau sunt eu ușor de păcălit?" îs foarte mișto, după un timp o sa razi singur de tine..

Când o sa vezi acțiunea lui asa.. Mai evidenta, o sa fii sigur ca el exista. Pana nu ai avut niște experiente cu el nu te poți afirma..

Nu m-am contrazis cu candrei , parerile ni se intersecteaza la anumite aspecte privind religia.

Nu vreau sa ma contrazic cu tine , am spus ca nu vreau sa ma implic intr-o astfel de discutie pentru ca nu se va termina niciodata.

Nu inteleg oamenii ca tine care te obliga sa crezi , fie ca sunt sau nu dovezi. Ce te face sa continui aceasta discutie?

@Sp1tfire

Nu stiu cum sa adaug exceptie pentru tapatalk in AdAway.Stie cineva cum fac?attachicon.gifScreenshot_2015-02-04-23-48-13.pngattachicon.gifScreenshot_2015-02-04-23-48-34.png

Eu te oblig sa crezi? Îți zic doar ca tu nu poți dovedi ca exista sau nu. Èšine de credință.

Din partea mea poți crede și în difuzorul de la telefon, fix în pix ma doare...

Stai puțin Scootch. Unde te-am obligat eu să crezi? Am spus ca mi se pare greșită afirmația aceea cu rugăciunea=pierdere de timp. Apoi tu m-ai întrebat de unde știu că există o alta viață și ți-am răspuns. Dacă am spus ceva care a jignit pe cineva în postările mele îmi pare rău! Dumnezeu nu obligă pe nimeni să creadă deci ar fi culmea să te oblig eu. Bună glumă.

Încă o dată îmi pare rău dacă te-am supărat!

Pai o rugaciune e pierdere de timp pentru mine, mi-am spus parerea. Cu ce te ajuta o rugaciune? O incardrezi in ceva pozitiv , alaturi de fapte bune. Ai incercat sa-mi dai niste exemple folosind stiinta.

Unde ai vazut ca m-ai suparat , doar ti-am raspuns , aici nu ne suparam ca nu suntem p***e.

Nu stiu ,eu asta am inteles din tot ce a spus. Pur si simplu nu a inteles ca sunt oameni care cred si oameni care nu cred, incercand sa-mi dea exemple si citate biblice , incercand sa-mi schimbe parerea ;).

Cum schimbati ip-ul? As vrea si eu sa-l schimb ca sa joc DC Universe fara probleme , am instalat-dezinstalat jocul ala de 5-6 ori . Merge 2 zile , dupa imi da eroare din cauza tarii...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Ce IP ai nevoie?

Eu recomand ibvpn. Sunt români.

Tarife bune.

Selecție largă de IPuri.

Dacă vrei să-ți faci cont să-mi zici să-ți dau un link de fidelizare... Poate îmi iese și mie ceva.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Chiar voiam sa te intreb , cum e la UPG? Liceul meu e in sud :) sunt la Spiru la mate-fizica(de fapt stiinte ale naturii , dar tinand cont ca fac mai multa fizica si mate decat bio si chimie...).

Ma gandesc sa merg tot acolo la facultate , tot e in acelasi oras , e mai usor decat la Bucuresti..mai am timp sa ma hotarasc.

Prin "usor" ma refer la naveta*.

Edited by Scootch98

Daca vi la inginerie petrol se merita ... daca ai de gand altceva in bucuresti e mai bine

Trimis de pe Note 3 N9005

Edited by soare

La ce ai dat examen ca sa intri?

Conteaza nota din bac , sau doar trebuie sa-l iei si dai examen acolo?

Edited by Scootch98

Chiar voiam sa te intreb , cum e la UPG? Liceul meu e in sud :) sunt la Spiru la mate-fizica(de fapt stiinte ale naturii , dar tinand cont ca fac mai multa fizica si mate decat bio si chimie...).

Ma gandesc sa merg tot acolo la facultate , tot e in acelasi oras , e mai usor decat la Bucuresti..mai am timp sa ma hotarasc.

Prin "usor" ma refer la naveta*.

Mate-fizica nu mai exista.

Dacă te plângi de SN, TE invit la MI.

Unde m-am plans? Spuneam ca seamana cu mate-fizica , tinand cont ca in a 9-a si a 10-a fac 4 fizica , 4 matematica , 2 bio , 2 chimie si in a 11-a si a 12-a ne baga mai multe ore de chimie si biologie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...

Important Information

Terms of Use