Clicky

Jump to content
candrei

Off Topic V1

Recommended Posts

Bucuria mea e retinuta. E cale lunga pana la condamnari, dar pare-se ca se toarna unul pe altul, asa ca speram ca lista sa continue si sa se sfarseasca cu condamnari de peste 5 ani.

Sent from my LG G3-D855 using Tapatalk

Problema e ca la noi pentru coruptie nu sunt executii pe stadion. Mi-as fi cumparat bilete la loja VIP. Pentru fotbal sau concert poate n-as da bani, dar pentru executii da

Sent from my LG G3-D855 using Tapatalk

Cred ca pedeapsa maxima pentru de-astia ar fi sa-i lase saraci lipiti, in libertate. Sa-si caute de lucru, sa umble cu metroul, sa stea la coada. La cat se cred ei de ubermensch, de rusine s-ar cere singuri dupa gratii.

Zilele astea citeam despre nevasta unuia "ascuns" pe cativa ani, care se plangea ca i-au luat vila si nu mai are cu ce-si creste copilul. Cred ca nu i-a zis nimeni sa-si caute servici si ca sunt mame care cresc copii cu salar minim.

Am inceput sa joc binisor dota 2 :D.

post-13157-142256457824_thumb.jpgpost-13157-142256457824_thumb.jpg

Scuzati ca-mi multiplica prima poza ,de la Tapatalk...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

post-13157-142256458529_thumb.jpg

Edited by Scootch98

Dacă iubitele/soțiile voastre stau mai mereu în fața oglinzii, dați play „din greșeală†piesei ăsteia când sunt ele în cameră. :)):D

Joaca cineva Hearthstone ? Imi place ca e aceeasi versiune si pe PC si pe Android, ma joc cateva meciuri pe PC si dupa continui pe tableta fara nici o diferenta. Cred ca am luat bataie de 20 ori la rand pana mi-am facut niste deck-uri mai sanatoase. Acum am 26 wins dar din pacate am pierdut de 3 ori la rand in arena :(.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Am vrut eu sa joc, il luasem pe tableta si mergea in lag , se oprea (prea veche tableta). Pe pc mi-e frica sa-l instalez , parca si vad bluescreen-ul. Daca stiti vreo metoda sa-l joc pe telefon , spuneti-mi si mie...nu gasesc apk-ul.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Hearthstone e disponibil doar pentru tablete mai mari de 7 inch , sunt criticati pentru ca nu merge pe nimic mai mic de 7 , nici macar pe Nexus 6 care e destul de mare si ar trebui sa functioneze. Am incercat sa-l joc pe tableta si nu merge , e mult prea slaba.

Pentru @Gasterbeiter(ca sa nu poluam mobicast-ul):

Desi injura foarte mult , are imaginatie si te face cel putin sa zambesti. E foarte apropiat de fanii sai...se injura intre ei.

Uita-te la episodul de aseara , e destul de bun. Nu-mi spune ca n-ai ras deloc.

Edited by Scootch98

Măcar atunci când o sa am "pofte" știu la cine sa apelez...

Bănuiesc ca ești familiarizat și cu site-urile bune fără viruși, nu? :))

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

Terms of Use