Clicky

Jump to content
candrei

Off Topic V1

Recommended Posts

Cu cardul platesti. Am comandat doar un produs, nu stiu cum se livreaza. Probabil ca se livreaza toate odata daca pui in cos doar de la acelasi vanzator.

Sent from my LG G3-D855 using Tapatalk

Inca o intrebare :) . De ce sunt iPhone-urile astea in cutii d-astea ? Unul e 5c , altul 5s . Oare sunt luate de pe site-uri chinezesti mai ieftine si vandute aici ?

P.S. multam, Sp1t!

No , m-am prins ce-i phonehouse...ceva abonament international (cred) , totusi , ciudat cum vin telefoanele .

post-13157-142009792703_thumb.png

post-13157-142009793734_thumb.png

Edited by Scootch98

@soare,

Ok what...? Erau reduceri de 100%?

@deiuma,

Ai perfecta dreptate. Mereu cand aud de un DJ sau ceva compozitor si dau pe Wiki repede, vad "Norvegia" WTF

---

Spotify! Ce m-as face fara el? B)

Nici Danemarca sau Olanda nu stau rău la capitolul ăsta :). Olanda are probabil cea mai bine dezvoltată piață radio din lume Europa. :D

Edited by deiuma

Bravo, eu n-as purta nici pantaloni cu buzunar ca ala, nici tableta in buzunarul pantalonilor. E bine totusi ca mi-ai demonstrat ca se poate, in caz ca la batranete imi schimb preferintele vestimentare si aleg sa merg ca Robocop.

N-am zis ca eu port in buzunar o tableta, si nici nu am sa o fac.
Doar ti-am aratat ca daca vrei, se poate.
Si ai vazut ca mi-am indoit genunchii la greu..
Si btw: is mult mai lejeri pantalonii de genu decat blugii..
L.E. in videocipul asta nu mi-am indoit asa de tare genunchii, dar tot nu vad de ce ai vrea sa ii indoi mai tare cand mergi pe strada.. evident ca nu mergi ca si robocop, dar nu faci ca si un cangur pe strada..

Edited by Sebi

Daca vrei, poti face aproape orice in lumea asta, daca te chinui, n-ai simtul ridicolului si nu te intereseaza parerea altora. Mai interesant nu e daca se poate, ci cati fac asta. Ca experiment, poti gasi un pantalon in care sa porti un laptop in buzunarul din fata, dar cati se vor plimba cu laptopul?

Apăi asta zis, ca eu nu am făcut clipu asta ca să-ți atât cum umblu eu pe strada cu tableta in buzunar.

Eu n-o scot din casa, da am vrut să-ți arat ca intra în niște buzunare de dimensiuni relativ medii...

Nota 10 pentru videoclip. Sper sa ramai la tablete de 7 inch si sa nu-mi arati peste ceva timp ca se poate purta un laptop de 15 inch in niste buzunare "relativ" medii

am un prieten care avea slot sim la tableta si o purta ca telefon, si avea tot buzunare "medii" asa :))

Edited by soare

da :))

eram la un majorat cu el si faceam baza de el :)) imi puneam o farfurie la ureche si ma prefaceam ca vorbesc la telefon :))

Hai ca asta-i prea de tot..

Cocalar la ultimul nivel.. Să mergi la un majorat intre atâta lume și sa vorbești cu tableta? Praf

Am si eu unu' in clasa...si-a luat tableta de 8" un Olviu D8 si se da mare...(la fel facea si cu s2 plus cand l-a luat , zici ca cine stie ce avea el) . Si isi pune tableta in palton si isi baga castile la ea , si vorbeste de pe ea , in clasa vorbeste si fara casti , arata penibil... Am sunat si eu de pe a mea , cand n-aveam telefonul , nu e o rusine...doar ca e incomod un telefon de 6 , d-apoi o tableta de 7-8 la ureche...

Edited by Scootch98

Sony a pus filmul "The interview" pe youtube =) . Ce e asta ? Razbunare ? Nu m-as mira daca le-ar sparge si contul asta =)) . Ce ziceti , le da cu nucleara in cap ?

.

Na sa pun si-un link http://gawker.com/cnn-sony-is-putting-the-interview-on-youtube-1674877684 .

post-13157-142025068546_thumb.png

Edited by Scootch98

Cum dau share la un articol de pe site ?

La concursuri se accepta si share la unboxing de pe YT ?

Edited by denis

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

Terms of Use