Clicky

Jump to content
candrei

Off Topic V1

Recommended Posts

M-am uitat si eu pe Aliexpress si am cateva intrebari :

1. Produsele vandute acolo sunt noi sau SH ? Sau unele sunt SH , altele noi ?

2.Daca comanzi cu free shipping , platesti ceva (vama) ? Cat se plateste ?

Produsele sunt noi, dar fiind site din China, multe sunt contrafacute. Pana in 15 euro parca nu se plateste nimic, pana in 150 euro se plateste TVA si peste 150 euro se plateste TVA+taxe vamale. Asa stiam, daca cineva e la curent cu taxele, sa ne spuna si noua.

Sent from my LG G3-D855 using Tapatalk

Iau masa cu familia...cam atat... Fara prajituri revelionu' asta :( planuisem sa mergem in oras la bunici , unde i-a ajutat mama sa pregateasca cate ceva ieri , dar a uitat tatal meu sa ia antigel. Asa ca ma plictisesc si sunt nevoit sa ascult muzica enervanta de la tv :( . Nici de Craciun n-a fost cine stie ce . Aia e , cred ca-s singuru' care abia asteapta sa inceapa scoala .

Neee, nu se întâmplă mare lucru.. Imd se duc toți acasă, îs rupți de somn, nu-s obișnuiți sa stea pana la ora asta treji.

Și nu, nu s-a întâmplat nimic ieșit din comun, da presimt ca o să-mi aud vorbe rele dimineața de la părinți.. Nu le convine când vin prieteni /prietene de-ai mei la mine, în camera. :))

Dormiti ? De ce nu ma pot conecta la net ? Ma enerveaza , am incercat si pe WPA si pe WEP . Conexiunea e prin stick usb wireless TRENDnET , am instalat driverul(daca nu-l instalam , nu mai detecta nimic) ...a ramas si cd-ul in writer...am unitatea intoarsa invers , dar nu conteaza ... De ce nu merge ?

Nu mai conteaza , m-am enervat si l-am deconectat . Doamne , ma enerveaza atat de tare "pc-ul" asta ...cand o sa-mi iau altu , cred c-o sa-l sparg...

post-13157-142008119953_thumb.jpg

post-13157-142008127582_thumb.jpg

Edited by Scootch98

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

Terms of Use