Clicky

Jump to content
candrei

Off Topic V1

Recommended Posts

Mă crezi sau nu, dar la sală nu am făcut deloc. Am acasă tot ce îmi trebuie:haltere, podeaua:)) și o bara orizontala prin garaj, prin magazie să fac tracțiuni.

Dacă ști să le folosești pe cele de mai sus ai la dispoziție o gamă largă de exerciții pe care le poți face acasă.

De cât timp fac? E greu de spus pentru că atunci când eram mai mic făceam câteva flotări și abdomene. Eu zic că fac de vreo 2-3 ani. Eu sunt super mulțumit de cum arăt.

Am 33cm în biceps și l-am pus pe unchiul meu de 45 (110 kg) la skandenberg.

😁😀😎👍💪

Sent from my L sweet d802

Edited by Andrei P.

No , asta inseamna ca si eu sunt putin ''tralala'' daca singurul motiv pentru care ma uitam la r**atul ala de emisiune , era judecatorul asta =)) .

.

post-13157-0-43268600-1417810812_thumb.png

Edited by Scootch98

O să îți rămână un "fermoar" vizibil acolo, pielea cotului e sensibilă și cam greu de cosmetizat estetic. Oricum, nevermind, ești bărbat și bărbaților le stă bine cu câte o cicatrice. ;)

Sănătate maximă!

Sent from my SGS4

Thx, colega.

Mă doare în cot de cicatrice ;)

Sent from my LG G3

Daca si masterchef e un c***t de emisiune..

Cand erau chefii care acum sunt la Hell's Kitchen, da, era un c**#t de emisiune. S-a dovedit dupa plecarea lor ca nu era formatul emisiunii de vina, ci nesimtirea lor. Pe cei care sunt acum nu i-am auzit bagand si scotand "carne", insa o fac ceilalti in continuare la Hell's Kitchen.

Sent from my LG G3-D855 using Tapatalk

Este foarte multa regie, dar chiar si-asa, nu vad de ce ai accepta ca tocana ta de legume sa fie asezonata cu "carne" de catre grobianii aia.

Sent from my LG G3-D855 using Tapatalk

No , asta inseamna ca si eu sunt putin ''tralala'' daca singurul motiv pentru care ma uitam la r**atul ala de emisiune , era judecatorul asta =)) .

.

Ehe, mă văd în lista de chat. :P

La radiourile din afară deja se simte atmosfera de Crăciun.  :wub:

https://soundcloud.com/andycjackson/nov-2014-mixed-highlights

@Scootch98 ai fost tu la olimpiada de romana? Ca mie tot nu-mi vine sa cred subiectu asta

A fost colegul meu , chiar asa a fost . Nu e olimpiada de romana , e de literatura (la liceu nu se mai face gramatica) , asta s-a dat la textul nonliterar .

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...

Important Information

Terms of Use