Clicky

Jump to content
candrei

Off Topic V1

Recommended Posts

La ce ai dat examen ca sa intri?

Conteaza nota din bac , sau doar trebuie sa-l iei si dai examen acolo?

Media de la bac... dar iti trebuie peste 9 ... poate se schimba in timp

Trimis de pe Note 3 N9005

Nu stiam unde sa postez, sau daca sa fac topic...

Este vreo metoda sa am emoji-urile de la HTC? Sau cum fac rost de ele? imi super plac

Și care-i diferența?

Dintre alea chinezești și alea originale

Edited by Sebi

Eu am dat pe cea de HTC 100 de lei de la Cosmote si e ca noua. Am pus cutia intr-un dulap unde tin mai multe cutii de produse , acte etc. Nu stiu cum naiba a disparut , nu mai gasesc cutia si nu prea am cum sa vand husa fara cutie..adica , cine cumpara husa fara cutie? Chiar daca e originala.

Edited by Scootch98

Prea scump si dac-ar fi "sa-mi traiesc iar viata" , tot la tara as vrea sa ma nasc , aer curat , fotbal in poiana , drumul de 3 km pan' la gradinita/scoala generala.

Mi-am adus aminte de o chestie. Astă-vară am văzut în trafic o mașină Nokia Maps (avea camere) sau ceva de genul și cred că apar pe street-view-ul lor dar n-am pe ce să văd că pe Here Android nu merge street view.

Locația e aceasta http://goo.gl/maps/D8OSY. Mașina Nokia era pe strada Toamnei cu fața spre E85 iar eu pe E85 direcția Buzău - > Focșani. O camionetă albă, rămân dator dacă postați niște printscreen-uri, ceva. :D

#200 :D

Edited by Liviu Rosca

Din cate stiu eu nu e street-view, adica nu o sa vezi imagini cu oameni cu fete sterse sau masini cu numere sterse. Masina are lasere, nu camere video/foto si genereaza un model 3D al orasului. Adica vei avea modelul randat 3D al cladirii, nu imaginea reala, foto, ca la Google.

Înseamnă că trebuie să mă mulțumesc doar cu Google Street View care m-a prins la poartă. :/

Nu-i bai, credeam că-s camere. Merci de informație. :)

Si eu m-am intalnit cu masina de la gugl, si nimic, m-am belit in maps nici umbra de a mea!

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

Important Information

Terms of Use