Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Nu cred in eroare, este un stil de al lor, cum au facut si acu cati-va ani...

Sent from my iPlaca using Tapatalk

noi ca noi dar aia care au luat frigider, tv 3D saau "Cea mai mare reducere, de 11.190 lei, a fost aplicată unui echipament de rețea, un switch Cisco Catalyst 2960, care a putut fi cumpărat la prețul de 8 lei față de prețul de listă de 11.190 lei."

Comenzile vor fi onorate, deci m-am făcut cu un S4 ;)

Sent from L d802

Eu zic sa te targuiesti cu ei, sa-ti plateasca si transportul. Sau sa ti-l lase la 0,99 lei :D

Ce inspiratie ? N-ai vazut ca unii si-au vazut de scoala ? De viitorul lor ? Ca sa nu mai zic ca eu dormeam la ora aia. Macar daca nu scriau in comunicat ce s-a vandut. Doar asa, sa ne facem sange rau si sa stam acum cu F5 pe resigilate, doar, doar :D

Deci sa inteleg ca noi astia care am reusit sa luam un S4 am intrat fix la sfarsitul "reducerilor" , la eMag pe blog au scris ca  intervalul in care produsele au fost listate cu preturile gresite a fost 20.30-22.59

Felicitari colegilori care au avut inspiratia de a comanda ;)

Ca la cat de fraier am fost eu..... :( ........ Daca faceam comanda atunci sigur nu se livra.......

Am avut un oaspete zilele trecute, ma jucam cu varul meu la consola. Asta e, cine a putut profita, felicitari. Mi-ar fi prins bine un S4 si la pret de dumping (5-600 de lei), caut un telefon sau o tableta sa o cadorisesc pe prietena. Nu l-as fi luat ca sa il vand la pret normal. As fi luat si laptopul ala de gaming, tot pentru mine. Ceva imi spune ca nu a fost o eroare, sper sa nu fi fost, pentru ca nimeni nu merita sa fie dat afara, sau mai rau, in judecata, pentru o astfel de eroare. Apropo, vinde cineva un S4 la pret omenesc :D?

Na lasa acuma.Muncim si ne cumparam ce vrem, sau belim ochii 24/7 pe emag

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Edited by Tyler Durden

Domo mi-a zis prin sms ca a fost acceptata comanda si ca urmeaza sa fiu contactat, insa nimic pana acum.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Asa si mie si nimic pana acum, iar la telefoane nu-i pot contacta deloc.

Trimis de pe al meu LG-D955

Sa vedeti voi acum avalanșă pe olx cu s4 la 800-900 de lei. :)))

Așa ciudă mi amu pe mine ca nu am intrat măcar de curios pe emag...

Ghiaaaaaaaaaa

Felicitări Vlad & fLu, sa vă bucurați de noroc, ca nu-i veșnic. :))))

Nu cred ca nu te bucuri când ai în mana un telefon de șaișpe milioane pe care ai dat un leu.

Sa fim realiști...

Mulțumesc Sebi. Tocmai am fost sunat de un reprezentant al emag-ului sa ma anunte ca vor onora comanda de ieri si ca în cursul saptamanii voi fi sunat iar pentru a stabili detaliile de livrare, nu prea am inteles de ce voi mai fi sunat iar dar ramane de vazut

Sent from my LG G3 using Tapatalk.

Nu cred ca nu te bucuri când ai în mana un telefon de șaișpe milioane pe care ai dat un leu.

Sa fim realiști...

Aș fi bucuros, normal, pentru ceva aproape gratis, doar vroiam să zic că nu mă oftic sau nu zic să moară capra vecinului pentru cei care au avut acest noroc.

Eu n-am zis sa moara x sai y ca au avut norocul sa prindă asa oferta, chiar mă bucur pt ei.

Da ziceam că-s ofticat pe mine, ca eram la pc atunci și nu m-am putut uita.. Totuși erau 2h jumate...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

Terms of Use