Clicky

Jump to content

Recommended Posts

• Replies 374
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Credeam ca ai postat de pe scari in timp ce-l cari pana la etajul 10 [emoji1]   Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

De Black Friday nici matematica nu mai functioneaza cum trebuie [emoji51]   Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

In primul rand multumesc frumos Mobilissimo, mulțumesc Ervin.   Iar in al doilea rand... Surprize, surprize si al meu tot nou este. Dar a fost tare frumos cand m-am dus la emag sa-l iau, initial

Posted Images

Nu-mi prea place aspectul la 650. Ma enerveaza ca fix la el e cu plastic pe margini si suportul ala patratos, in rest toate sub 650 si peste au suporturi faine pe margini, si rama din metal. Daca nu aflu altceva, mai astept pana la craciun

Mda, am reusit sa comand tv-ul ala cu pretul de 4200 lei. Noroc ca am setat cu plata cash la sediu. Pana mi-a luat comanda s-a terminat promotia [emoji1] Black Friday romanesc, ma bag la somn.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

hmm.. ma tenteaza aceste casti http://www.quickmobile.ro/accesorii/casti-bluetooth/casti-cu-fir-lady-gaga-stereo-in-ear-apple-ipad-ipad-2-48767.htmldoar ca din cate vad scrie ca sunt compatibile doar cu produse Apple , chiar asa o fi ?  ar fi bune de cadou .. din cate vad doar la variante pe alb scrie ca ar fi compatibile cu Android http://www.quickmobile.ro/accesorii/casti-bluetooth/casti-cu-fir-lady-gaga-stereo-in-ear-htc-8s-desire-600-48765.html , doar ca sunt foarte urate pe alb

Lol, am luat si eu un TV sa nu zic ca n-am luat nimic

af43a5c047d6b5861800cc8ba22e4e09.jpg

Puteam sa iau orice de la emag, le-a mers bine site-ul, dar nu aveau oferte interesante la ce vroiam eu.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...

Important Information

Terms of Use