Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Tacere totala din partea domo, desi mi-a fost confirmata comanda. Poate totusi le livreaza si ei pana vineri. Cel.ro mi-a zis ca vor livra tv-ul in 6 zile maxim.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Vezi ca eu am instiintat prin email call center si la cateva ore s-au pus in miscare, in aceeasi zi comanda fiind livrata curierului.

Trimis de pe al meu LG-D955

• Replies 374
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Credeam ca ai postat de pe scari in timp ce-l cari pana la etajul 10 [emoji1]   Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

De Black Friday nici matematica nu mai functioneaza cum trebuie [emoji51]   Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

In primul rand multumesc frumos Mobilissimo, mulțumesc Ervin.   Iar in al doilea rand... Surprize, surprize si al meu tot nou este. Dar a fost tare frumos cand m-am dus la emag sa-l iau, initial

Posted Images

Ieri m-a sunat o duduie de la eMAG, mi-a confirmat comanda si m-a informat ca voi primi S4 la prețul de pe site. Mi-a mai spus ca voi fi contactat inca odată si mi se va comunica data livrării!

Sa inteleg ca trebuie sa ma pregatesc de razboi :ph34r::angry::ph34r: ?! Pana acum 30 de min la ultima comanda pe care o mai astept de la eMag si bineinteles fiind si aia mai importanta aveam factura alocata , adresa de livrare, curier dar acum dintr-o data mi-au disparut toate datele din coamnda. Hmmm... ce sa inteleg prin asta ? :))  :unsure:

Sa inteleg ca trebuie sa ma pregatesc de razboi :ph34r::angry::ph34r: ?! Pana acum 30 de min la ultima comanda pe care o mai astept de la eMag si bineinteles fiind si aia mai importanta aveam factura alocata , adresa de livrare, curier dar acum dintr-o data mi-au disparut toate datele din coamnda. Hmmm... ce sa inteleg prin asta ? :))  :unsure:

Asa am patit si eu dar si-a revenit dupa 5 min.Am sunat la aia de la emag sa vad cand ajunge comanda ca a fost inregistrata la 6:53 si cum livreaza comenzile cum au fost palsate sau aleatoriu , aia imi zice cum au fost palsate in ordine dar eu zic cum doamna ca trebuia sa imi vina comanda pana acuma ca, data estimativa e 24-25 o zis ca va anunta pe nu stiu cine.Sincer nu cred ca va ajunge in cele 6 zile spuse de catre ei..

Asa am patit si eu dar si-a revenit dupa 5 min.Am sunat la aia de la emag sa vad cand ajunge comanda ca a fost inregistrata la 6:53 si cum livreaza comenzile cum au fost plasate sau aleatoriu , aia imi zice cum au fost palsate in ordine dar eu zic cum doamna ca trebuia sa imi vina comanda pana acuma ca, data estimativa e 24-25 o zis ca va anunta pe nu stiu cine.Sincer nu cred ca va ajunge in cele 6 zile spuse de catre ei..

Pana la urma am sunat la eMag unde am vb cu un tip care mi-a explicat ca totul este ok cu comanda si ca nu am de ce sa imi fac griji si a fost asa cum a zis si alin.ciuciu si chiar si tipul de la telefon ,ca vor aparea iar informatiile si la 30 de min dupa ce am vb cu el au aparut. . Despre livrare mi-a zis sincer ca nu cred ca o sa se faca saptamana asta si ca mai mult ca sigur saptamana viitoare din pacate :(.

PS: comanda propriu-zisa inca era acolo doar ca detaliile din comanda. adresa de livrare , factura , curier , toate astea disparusera

Edited by fLu

Au promis, dar nu au facut contract scris. Nu au trecut inca 6 zile. Trebuie sa fim realisti si sa nu infieram o firma doar din cauza asta. Au avut de vreo 10 ori mai multe comenzi, daca nu chiar de 20 de ori mai multe. Rabdarea e de aur :)

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Se bateau cu pumnul in piept ca in 6 zile livreaza toate comenzile, nu stiu de ce dar presimt ca va fi o ploaie de plangeri la opc. fLu ce firma iti aduce comanda la curier?

Din pacate Cargus, am zis din pacate ca am auzit numai de rau despre ei de BF asta. Am vazut pe foarte mult care se plang de Cargus ca au comezi alocate lor si inca nu au ajuns sa le ridice ....

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...

Important Information

Terms of Use