Clicky

Jump to content
fLu

Facebook browser

Recommended Posts

Salut. Azi am observat ca acum cand incerc sa accesez un link postat pe facebook nu se deschide în chrome si se deschide într-un fel de browser propriu a celor de la Facebook. A observat cineva chestia asta??

Sent from my LG G3 using Tapatalk.

Într-adevăr ai avut departe, era o stetare a Facebook-ului dar nu stiu de ce a fost dezactivata ca pana azi a mers normal, doar azi e dim a inceput sa faca asa. Oricum sincer chiar mergea foarte bine si se incercau destul de repede paginile, e bine de stiut acum. Mersi.

Sent from my LG G3 using Tapatalk.

Tocmai ce am renuntat la programul lor alpha/beta. Ultima versiune 19.x.x.x nu pastra setarea "don't sync contacts". In maxim o ora era din nou activata si ma trezeam cu contactele Facebook in agenda. O porcarie, pacat ca multi prieteni il folosesc, altfel l-as sterge de tot in secunda doi. Am revenit la varianta din PlayStore 17.x.x.x si asta nu mai face figuri.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Cumva mizerabilul de Mark ne obliga mai nou sa folosim porcaria aia de browser a lui? Vad ca nu mai exista setarea de a deschide linkuri cu browserul predefinit, orice link din Facebook se deschide numai cu browserul lui acum. La voi cum e?

P. S. Cred ca Zuckerberg are cont pe forum, ca tocmai am primit un update si a revenit setarea de a deschide link-urile cu browserul pe care il vrei.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Problema mea știți care e?
Foloseam un add-on de Chrome cu care ștergeam automat toată interacțiunea mea pe Fb.
Din 25 august, sau 26, nu mai merge.
Acum trebuie să șterg manual.

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk

@DTTR Asa crezi tu ca stergeai, Mark stie ca de fapt nu stergeai nimic

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Da. Ștergeam.
In Mark we trust!

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk