Clicky

Jump to content

Forum iPhone 6 Plus - Phablet Apple de dimensiuni gigantice (Unboxing, Review, Galerie Foto, Benchmarks și Preț)

Recommended Posts

• Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nici nu s-au chinuit prea mult cu inovația. Cine știe ce tehnologie existenta mai reinventează la următoarea lansare. De ce nu are IOS lag? Pentru ca nu e asa complex ca Androidul. Pe IOS merg doar do

Intrebare pe forum: "La ce sa fiu atent cand imi cumpar un iPhone 6 SH ?". Raspuns "La cute"

iPhone 6 Plus   Mobilissimo.ro prezintă telefonul iPhone 6 Plus, oferit în teste de către Quickmobile.ro. Terminalul vine cu ecran Full HD de 5.5 inch, carcasă metalică rotunjită și cameră iSight de

Posted Images

Un site, cum e și mobilissimo, numai că scrie în engleză :D

Este și un român pe acolo, Anton D. Nagy, când face review-uri la telefoane, pune poze din Romania, în Oradea locuiește, cred.

http://pocketnow.com

Și pe Antonelu :D

http://pocketnow.com/about-us-pocketnow

Îl cumpăr că am nevoie și de un device cu iOS și îmi e prefect la acea dimensiunea între telefon și tabletă. Îmi va fi util pentru muncă :) Nu mi-e teamă că se îndoaie, știu să am grijă de gadgeturile mele. Nu renunț nici la Lumia 925 și nici la OnePlus One. Le voi folosi alternativ... More fun! ;)

Sent from my MI PAD using Tapatalk

Nu investești aiurea 4000 de lei? Măcar sa se mai așeze puțin preturile...

Trimis de-un fan Bukowski

Lasati omul sa-si ia un kil de mere. Nu stiti ca Erwin e kamikaze? A avut el curaj sa ia OnePlusOne de la chinezi online, credeti ca ii e frica de un iPhone care se indoaie un pic? [emoji1]

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Poate mă convinge să cumpăr și eu un "mar"......așa cum m-a convins și de chromecast, și nu îmi pare rău că l-am achiziționat ;)

Deci Erwin......așteptăm opinia ta obiectivă în legătură cu mărul :)

Sent from my Toshiba Tablet

E, nici chiar așa....

De mult mă tentează.....așa pe ascuns să încerc și mărul ;) De fapt am avut un iPhone 4 dar, l-am vândut....

Ca și design îmi place iPhone 5 ;)

Dar va merge paralel cu G3(android) ;)

Sent from my Toshiba Tablet

Lasati omul sa-si ia un kil de mere. Nu stiti ca Erwin e kamikaze? A avut el curaj sa ia OnePlusOne de la chinezi online, credeti ca ii e frica de un iPhone care se indoaie un pic? [emoji1]

:)) True!

Sent from my MI PAD using Tapatalk

Stiu ca a zis Erwin ca vrea sa se inmulteasca telefoanele cu WP si iOS pe forum, in sensul, sa apara oameni cu asa ceva, cum a reusit el sa popularizeze WP si iOS ? Isi cumpara el daca lumea nu vrea :D lumia 925 si acum iPhone 6 +

Eu inca sper sa nu fie de 6 inch . Daca o sa-l numeasca X , ci nu 6 , au motive sa nu-l faca atat de mare( ma gandeam ca e N5-diagonala aproape 5" , dar N4 nu a avut 4" , ci 4.7") . Sau daca ii spun Nexus 5 2014 , ar avea motive sa il faca sa semene mai mult cu nexus 5(cum s-a intamplat cu nexus 7 2013) .

Am dat in off topic , as pune o poza cu care ironizeaza AiFon 6 plus , dar le stiti pe toate + ca tapatalk nu ma lasa sa pun poze de doua saptamani de la update :( .

Edited by Scootch98

Really, Apple? In 7 ani, in 7 nenorociti de ani nici o schimbare majora, iar oamenii tot cumpara in frenezie...

Ii admir, cat de puternica este influenta. Daca ar veni la noi in tara, i-am vota la infinit :))

Primul iPhone in 2007 si iPhone 6, 2014

gsmarena_s001.jpg

gsmarena_001.jpg

apple-iphone-6-1.jpg

Pot aprecia un singur lucru la interfata lor. Toate icoanele au aceleasi dimensiuni. Mor cand vad la Android un butoi langa un patrat, vis-a-vis de o piramida si secondat de un trunchi de con. Folosesc icon packs sa uniformizez toate icoanele, altfel vomit.

Haha, e frumos ca-l poti customiza cum vrei tu, cu turnulete sau nu, dar tot icon packs sunt de baza. E primul lucru pe care il fac la un telefon. Nova Launcher + icon pack, sa nu orbesc [emoji1]