Clicky

Jump to content

AppGratis - aplicatii oferite gratuit pentru o zi

Recommended Posts

• Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vlade, mai sunt si amarasteni ca mine, cu 4 GB. Si nu RAM

Nu m-am supărat doar că eu nu reacționez așa la chestiile pe care le știu sau nu-mi plac. Le-am pus pentru public aici nu le-am trimis cuiva anume prin PM. Dacă din toți membri forumului unuia singur

N-ai pierdut nimic, maxim o aplicatie utila pe an [emoji23]   Sent from my LG G3-D855

Posted Images

• 2 weeks later...

In sfarsit o aplicatie care pare a fi utila la prima vedere. Am descarcat-o sa vedem ce-i de capul ei. Lockdown Pro

https://play.google.com/store/apps/details?id=appplus.mobi.lockdownpro

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Am incercat si eu cu trusted wi-fi si pe langa faptul ca nu ma mai puteam conecta la wi-fi, nici nu mai puteam inchide ecranul telefonului. Poate nu stim noi sa-l configuram [emoji1]

• 3 weeks later...

SensorSense, o aplicatie relativ utila, daca nu vrei sa folosesti codurile producatorului pentru a vedea diverse date despre senzorii telefonului

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kristofjannes.sensorsense

• 2 weeks later...
  • 6 months later...

Poate nu-s eu cel mai informat dar nu-s nici ultimul om de pe planetă când vine vorba de tematica acestui forum și n-am știut de ele și nici nu cred că sunt ultimul pe lume care n-a aflat de ele. Nu-i nimic, data viitoare nu mai postez dacă tot este lumea informată.

Nu m-am supărat doar că eu nu reacționez așa la chestiile pe care le știu sau nu-mi plac. Le-am pus pentru public aici nu le-am trimis cuiva anume prin PM. Dacă din toți membri forumului unuia singur i-au folosit informațiile postate de mine, eu mă declar mulțumit.

• 2 months later...