Jump to content
Innoxius

AppGratis - aplicatii oferite gratuit pentru o zi

Recommended Posts

In sfarsit o aplicatie care pare a fi utila la prima vedere. Am descarcat-o sa vedem ce-i de capul ei. Lockdown Pro

https://play.google.com/store/apps/details?id=appplus.mobi.lockdownpro

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Am incercat si eu cu trusted wi-fi si pe langa faptul ca nu ma mai puteam conecta la wi-fi, nici nu mai puteam inchide ecranul telefonului. Poate nu stim noi sa-l configuram

Pai cred ca asa ar trebui sa functioneze, dar habar n-am daca il configuram noi gresit sau pur si simplu nu merge.

SensorSense, o aplicatie relativ utila, daca nu vrei sa folosesti codurile producatorului pentru a vedea diverse date despre senzorii telefonului

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kristofjannes.sensorsense

@Liviu Rosca: cand am vazut notificarea, eram destul de convins ca despre aplicatiile astea era vorba. Peste tot s-a scris. Eu spun pass la Amazon.

Poate nu-s eu cel mai informat dar nu-s nici ultimul om de pe planetă când vine vorba de tematica acestui forum și n-am știut de ele și nici nu cred că sunt ultimul pe lume care n-a aflat de ele. Nu-i nimic, data viitoare nu mai postez dacă tot este lumea informată.

@Liviu: spun pass pentru ca e vorba de Amazon. Sper ca nu te-ai suparat, nu am spus nimic despre tine. Sunt putin satul de stirea in sine.

Nu m-am supărat doar că eu nu reacționez așa la chestiile pe care le știu sau nu-mi plac. Le-am pus pentru public aici nu le-am trimis cuiva anume prin PM. Dacă din toți membri forumului unuia singur i-au folosit informațiile postate de mine, eu mă declar mulțumit.

Dupa aproape un an au mai pus si AppGratis o aplicatie decenta. Amber Weather cu extensii in valoare de 47 de dolari, moca.

Sent from my LG G3-D855

hmmm... interesanta aplicatia dar nu prea am inteles promotia asta... am toate widget-urile activate ?? ca eu unu le vad ca nu fiind free...

Sunt aplicatii separate widget-urile si sunt free, chiar daca acolo iti arata pretul. Eu raman la XWidget pentru vreme.

Sent from my LG G3-D855