Clicky

Jump to content
Guest Deio

iPhone 6, 6 Plus si Apple Watch

Recommended Posts

Pana la urma doar haterii si cei care nu au invatat la scoala despre mecanica ciocnirilor se leaga de indoire. Voi nu stiti ca, prin indoire, se absoarbe din energia mecanica a ciocnirii ? Daca da un Logan in tine, se indoaie tabla si stai mai putin in spital. Daca da un tanc, ala nu pateste nimic si tu te muti la Cimitir. Habarna-vet-i :))

Predictive T9:-P

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Habar n-are, pen'ce te agiți

greșim mereu, fiind grăbiți :)

glumesc în continuare

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Vad ca cei de la Apple vor "sa ii copieze" (ca seamana un pic cu HTC noul iPhone) si la probleme avute cu vechiul HTC One legate de imbinare...

In curand o sa ajunga utilizatorii de iPhone sa care carcasa intr-un buzunar si ecranul in celalalt.

https://www.youtube.com/watch?v=D9z10FdMg_Y

Ah, cat de mult ii urasc pe cei care folosesc tot felul de culori care nu se vad in tapatalk dark mode

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Si eu. Noroc ca pot edita postarile altora.

"Habarna-vet-i" ? :)) Glumești, da? :D

Sent from mako via tapatalk

Bineânțeles. la fel si aici :)

S-a suparat Lewis si mai îndoaie un iPhone azi, cu public

P. S. Imi cer scuze administratorului de bloc, dar Tapatalk 4.9.3 nu-mi da voie sa pun pozele in atasament.

post-7-0-18658800-1411757070_thumb.jpg

Edited by Deio
refacut atasament

Guest Deio

E fragil, oricine ar spune contrariul...

Ideea este ca nici nu trebuie sa pui efort sa il faci mototol de hartie.  :(

Sunt sigur ca acum, dupa acest scandal, cei ce il vor cumpara vor avea grija enorm, stiind ca este mai fragil.

Daca merita sa il cumperi, nu stiu. 

Indiferent ca este fragil sau nu, nu il vreau din motivele mele binecunoscute de toti. Mi-e inutil, nu are ce caut de la un telefon si nu merita 1500 lei in plus fata de Note 4 care e "mai dotat" si la propriu si la figurat. 

Asta nu inseamna ca nu vi-l puteti cumpara, daca e ceea ce cautati. Dar stiu ca printre voi sunt multi care se pricep si stiu ce vor de la un telefon: utilitate, sa se foloseasca de capabilitatiile lui.

Apple si Consumer Reports incearca sa ne convinga ca nu-i asa, dar atat in testele Apple, cat si in cele facute de Consumer Reports, presiunea este exercitata fix pe mijloc, unde telefonul nu-i asa fragil. Plezneste ca un pepene copt daca aplici presiune in zona butoanelor.

http://www.phonearena.com/news/Heres-what-Consumer-Reports-thinks-about-the-Apple-iPhone-6-Plus-and-Bendgate_id61127

Guest Deio

3-4 au pus ex burtis, Apple niciodata nu va pune sd card, transfer USB (piraterie, ai face jailbreaking prea usor) si baterie amovibila la fel. FM radio nu a avut nici un iPhone, asa ca nu ii inteleg.

Totusi, are mai multe dezavantaje chiar si asa, fata de orice concurenta.

Mai mergea LED RGB, interfata identica 99% de 7 ani si m-as mai gandi la cateva....

Guest Deio

Nu e chiar total, dar e facut praf.

Mie sincer imi pare rau de un singur lucru: au suferit saracele telefoane ca multi au incercat acum sa vada daca este sau nu adevarat.

Bani aruncati, habar nu au cati chinezi se intoxica in mizeriile de fabrici ca toti belitii sa aibe produsele astea coca.

Unii s-au si sinucis de conditiile "bune de munca".... :blink:

Asta din videoclipul postat de Razvan probabil va plange dupa telefon, dar Lewis de la Unbox Therapy cred ca a facut bani de 10 telefoane intr-o singura zi de rulare a videoclipului. Mi se pare ca are peste 20 de milioane de afisari. Chiar 40 de milioane, am verificat acum.

Cică în România primești 0.30$ la 1.000 vizualizări.

Însă în afara, primești mult mai mult.

Iti da vreo 7$ pe 1000 de vizualizari(google baga reclamele de jos si sus , care le inchizi prin "x") + bonus din like-uri + parteneriatul care il faci cu alta companie(nu google) care e pltatita sa bage reclame de la companii si iti da 50-60-90â„…(depinde de contract) . Se fac bani frumosi din youtube , mai ales in America ;) .