Clicky

Jump to content

De ce a disparut G2 32gb?

Recommended Posts

Urmaresc de mult LG G2 32 gb, inca vreau sa-l cumpar de Black Friday(sa ajunga pe la 1 500 macar), dar vad ca la magazinele mai bune stocul este epuizat. post-13157-141025599053_thumb.jpg Cam astea ar fi magazinele la care a mai ramas in stock. Credeti ca vor mai aduce modelul de 32 gb la magazinele mai serioase(emag, altex etc. )? Daca nu, care ar fi magazinele mai bune(din lista asta sau altele, care au G2 32gb), care ofera garantie?

Din alea niciunul nu-mi inspira incredere. Probabil magazinele mai cunoscute nu mai aduc LG G2 pentru ca deja e un telefon vechi, care nu mai are prea mare cautare, risca sa ramana cu el pe stoc. Mai ales ca varianta cea mai cautata e cea de 16 GB, pentru pretul mai mic.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Nu prea am ce sa aleg la 1 500-1 600 de 32 gb + ca-mi plac functiile :(. Nexus 5 are bateria mica :(, eu inca astept... Poate il gasesc undeva de black friday, sper doar sa nu astept degeaba.

EDIT

post-13157-141025684721_thumb.jpg

Ma intreb, daca il aduce la comanda.. Intra in vreo oferta de black friday?

Edited by Scootch98

Din cate stiu telefonultau aduc telefoane pe cai neoficiale si garantie iti fac , la un service cu care colaboreaza :| . Mai sunt unii care se plang ca au primit telefonul desigilat ... Era bine daca erau seriosi , sunt din Ploiesti(telefonul tau) si nu puteau sa-mi dea un telefon desigilat , ca il vedeam , dar la ce garantie are , nu merita chiar si la pretul ala .

• 2 months later...

Nu imi place G3-ul , cu rezolutia aia uriasa (care nu ma ajuta la nimic) se comporta la fel ca G2-ul in gaming . Daca pui CloudyG3 pe G2 , nu simti nevoia unui G3 ..poate doar unul de 32 gb cu 3 gb ram . Oricum , astept sa scada pretul placilor de baza pentru galaxy s5 si schimb placa de baza la demo unit-ul pe care-l am acum .

Tinand cont ca situatia mea financiara nu e chiar favorabila in momentul actual (sau a parintilor mei , mai bine zis) , mai am de asteptat ;) . Si da , parca as da 400-600 lei pe o placa de baza decat sa dau 1 500 . Mai am eu niste "nebunii" prin cap , dar trebuie sa astept pana in primavara . In familia mea doar tatal meu lucreaza si iarna facem ceva economie , fiind sobar si neavand de lucru in perioada asta + ca rudele abia imi scapa maxim 50 de lei de Craciun(însumat) .

http://www.aliexpress.com/item/Original-LG-G2-F320-D802-Unlocked-Mobile-Phone-Quad-Core-Android-4-2-13MP-5-2/1705659785.html

Nu imi place G3-ul , cu rezolutia aia uriasa (care nu ma ajuta la nimic) se comporta la fel ca G2-ul in gaming . Daca pui CloudyG3 pe G2 , nu simti nevoia unui G3 ..poate doar unul de 32 gb cu 3 gb ram . Oricum , astept sa scada pretul placilor de baza pentru galaxy s5 si schimb placa de baza la demo unit-ul pe care-l am acum .

de ce nu iti iei un gMate+ ?

Edited by soare