Clicky

Jump to content
Sp1tfire

Nexus 6, noul telefon Motorola. Discutii preliminare

Recommended Posts

Bun pretul...

Cata oare dai la vama?

Unul de la noi isi lua un one plus 2 de pe aliexpress cu 400 si ceva de dolari si a mai dat la vama inca 4milioane si ceva...

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Pe forum Softpedia avem un coleg care a comandat și spune ca a ajuns la 1650 lei, cu tot. M-am uitat azi și nu mai au stoc.

Trimis de pe al meu GT-I9100 folosind Tapatalk

Cred ca de mine e vorba. Nu e un model de 64 GB.  A fost un lot de 1500 telefoane N6 XT1103 de 32 GB (midnigh blue) - la pretul de 300 de dolari s-au epuizat in mai putin de 24 de ore.Telefonul mi-a si ajuns.pe 9 octombrie dupa amiaza (deci cam in 15 zile). A costat in total cam 409 dolari cu transport si taxe (venea din SUA). In ce ma priveste sunt multumit. Telefonul a fost conforsm specificatiilor si nou, desi cutia a fost desfacuta (probabil in vama - am vazu ca a trecut prin vama in Anglia) si apoi impachetata intr-un alt ambalaj mai mare. A fost in total cam 1650 (dolarul a fost sus in ziua in care am cumparat, plus comisianele bancare)... Una peste alta insa eu sunt multumit. Prefer modelele din SUA (toate Nexus-urile mele au fost luate de pe Google Play SUA - prin intermediari; doar la N6 nu am rezistat tentatiei si ... am luat de pe eBay. Daca insa cineva doreste si garantie, cred ca e mai bine sa il ia din Romania, se gaseste la cam 2000-2100 (ofertele rezonabile) ceea ce e aproape la fel ca pe Google Play SUA acum (adica 500 dolari).

Edited by danmerezeanu