Clicky

Jump to content
Sp1tfire

Nexus 6, noul telefon Motorola. Discutii preliminare

Recommended Posts

Suna bine rau specificatiile noului Nexus facut de Motorola

http://www.phonearena.com/news/Nexus-X-leaks-again-Android-5.0-Lemon-Meringue-Pie-and-Snapdragon-805-on-board_id59850

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Mi se par chiar decente, daca ajung si in Romania la fel. 449 euro pe un monstru ca ala cu 64 GB e perfect. Daca il aduc si operatorii in oferta ar fi parfum. Take my money now, Vodafone!

Plasticul se acoperă cu husă, doar nu îți iei telefon să te uiți la spatele lui tot timpul.

Nu, dar când are un spate frumos iei asa ceva. ;). Ia uite ce bine arata.

post-2258-14091516653_thumb.jpg

Și ca sa nu dea Innoxius cu pietre, vreau ca următorul Nexus sa fie telefonul complet out of the box. Sa nu mai fiu eu nevoit sa fac root(chiar dacă e inevitabil la mine), poate doar dacă vreau sa testez ceva. Adică sa nu fac root pentru ca trebuie, ci pentru a-mi satisface curiozitatea în legătură cu vreo aplicatie sau mod. :D.

Suna mult mai bine Nexus X. Eu va spun ca nu voi face saltul, poate doar la o tableta, dar sunt sanse mici. Ma atrage prea mult G Pad 8.3 :D

Oare de ce zvonuri despre baterie nu sunt? :)) Chiar daca pretul ar fi mai ridicat putin tot bestbuy ar fi, dar sa poti sa-l folosesti si la departare de priza.

Acum cica s-ar numi Nexus 5 2014, daca o fi acelasi telefon de care stiam noi si va veni cu Android Lion

http://www.phonearena.com/news/Nexus-5-2014-benchmarks-leak-reveal-Android-5.0-Lion-surprise_id60420