Clicky

Jump to content
Gabii

Telefon mid range 900 lei - WP sau Android?

Recommended Posts

Zic ca si aia au avut jde mii de terminale cu probleme. Acu' ca s-a intamplat sa se defecteze un Sony, trebuie cumva sa fugim de toate telefoanele lor?! Generalizati prea repede...

Xperia go , xperia u au avut probleme la display ..cauta pe google , dupa ceva timp numai raspunde la comenzi asa cum s-a intamplat si la mine . Am inceput sa apas din ce in ce mai tare pentru ca nu raspundea la comenzi , dupa s-a dus partea dreapta de tot , numai raspundea ..apoi mai mergea doar sus la bara de notificari . Si eu credeam ca au rezolvat pana acum..dar daca si xperia M are probleme...

Să-l stăpânească sănătoasă.

Btw :câți ani are? ðŸ˜

Distanta dintre SM și Baia Mare nu e mare. :))

Ei, logic ca am luat si husa si folie, de toate. Folia inca nu am pus-o. Husa e de la celly, din gel transparenta, iar folia nu mai stiu

Nu e ironie [/joke] Ca tot vorbeam de G2 Mini.... Daca ar lua husa si folie pentru G2 mini. Ce nu inteleg de ai luat 630 daca mai sus propuneai 635... In fine,buna alegere cu windows, au mai ramas si ceva banuti .

Edited by iNenny

Am luat 630 ptc la orange in promotie la prelungire nu era 636. Si asa nu.l va folosi nici asta la capacitste maxima