Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Nu stiu , ai vazut ca face oferta la diferite culori ...era la altex 1 600 pe alb 32 gb acum cateva zile . Ce as putea sa-mi iau mai bun ? Htc-ul m-a dezamagit , s5 la fel , WP nu vreau , iPhone nu vreau , nexus 5 tine bateria putin , G3 idem N5 , note 3-prea mare pentru liceu .

Trimis de pe tableta .

Ai dreptate aici, m-am gandit si eu o vreme la asta, G2 parca e intre toate. Momentan nu imi schimb telefonul, nu am bani pentru ca sunt prins cu diverse obligatii. Dar cred ca Mi4 v-a fi urmatorul meu telefon. Am avut ocazia sa "butonez" un Mi3, si chiar iti da impresia ca e exagerat de stabil :)) Altfel spus : nu am reusit sa-l blochez ! Din ce am vazut Mi4 obtine scoruri mai mici in benchmark-uri ( cea mai mare diferenta 3Dmark : 19000+ Mi3 vs 15000+ Mi4) . Personal nu cred ca testele reflecta realitatea, dar vorbim despre aceeasi marca, si o upgradare evidenta, si nu gasesc justificarea.... In fine, iar ajungem la OnePlusOne , care costa tot 1500 lei (aproximativ) : http://www.ibuygou.com/p-oneplus_one_snapdragon_801_2_5ghz_coloros_5_5_inch_smartphone_qual_core_3gb_64gb-6125.html . Sau cu 100 lei mai mult Mi4 , 64 GB evident.

Nu-mi plac ...mi3/4 e prea chinezesc(temele alea sunt degeaba si mai vezi pe la tastatura chineza) si one+ nu-mi place ca-i prea mare , nu-mi ajung 16 gb , nu am chef sa astept 40 de zile si nu are nici garantie .

Trimis de pe tableta .

Knock code , Qslide , quick memo , dual window(asta cu cloudy G3) . Numai zic de customizare ... Led multi-color , cand ridici telefonul suna din ce in ce msi incet ...mai multe .

Trimis de pe tableta .

E de 32 gb ? Faci facultatea la UPG ? Vorbim :))

Trimis de pe tableta .

este de 16 gb, dar eu tot nu am cum sa ii ocup ... pentru ca nu ma joc pe el, din 11gb disonibili am ocupat doar 2

da, fac facultatea la UPG