Jump to content
deiuma

Ce credeti ca va reusi Telekom?

Recommended Posts

Instalează aplicația Phono de pe market și vezi ce zice :)

Sent from my LG G3

Nu mă miră...

Ieri mi-au dispărut circa 80 de minute naționale și mi-a adăugat și cost adițional, care a crescut între timp fără să inițiez un apel, trimit sms/mms sau să activez internetul. După ce m-am chinuit ceva să intru în legătură cu un operator s-a rezumat la o reclamație, unde trebuie să aștept 30 de zile pentru soluționare, nici desfășurătorul nu a putut să mi-l trimită. Bătaie de joc, am 2 abonamente, nu am întârziat niciodată cu plata facturilor, o încearcă aiurea. Vreo sugestie ceva?

Ce aplicație are legătură cu minutele? Nici nu am instalat recent vreo aplicație, în plus i-am dat și factory reset intre timp.

"Ce credeți că va reuși Telekom?" Răspuns: Nimic. Mâine îmi opresc abonamentul, văd ce opțiuni am la cartelă dacă nu mă portez, a 2-a oară. orange>cosmote>digi.

10 euro cel mai "accesibil" abonament? Nu-s zgârcit da plătesc de pomană nelimitatul lor și 200 de minute naționale că nu le folosesc.

Vreau 50 de minute naționale, 100-150 in rețea și 25-50 de sms-uri nationale la 4 euro abonamentul pe lună.

Vreau mai multă flexibilitate.

Asta ziceam și eu, nu-i folosesc. Era excelent nelimitatul dacă vorbeam ore întregi la telefon dar așa nu-mi trebe' și nu dau banii pe chestii pe care nu le folosesc. Majoritatea prietenilor și toată familia sunt pe Telekom și de asta mi-e cam greu să mă portez pe altă rețea. Exclus digi că acolo la 2-3 euro nu-mi permit să fac nazuri.

Are cineva abonament telekom? Era un numar de telefon la care dadeam mesaj ca sa vad cati MB , minute , sms-uri mai am..si nu-l mai stiu. La ce numar? Stiu ca dadeam SMS cu orice..

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Recunosc, nu am citit comentariile acestui topic poate ca sunt off, insa ma raportez la titlu: 

sunt abonat atat la Telekom cat si la Free Mobile(FR), nu mai comentez diferenta de pret/servicii ca ma apuca lehamitea, cat platesc pentru 5GB la romanasi...

Cei de la Free de curand au  modificat planurile de internet si anume: de la 50GB trafic cat era pana acum in 4G au trecut la  <b>Internet nelimitat</b> in adevaratul sens cat si  5GB/luna in Roaming valabil <b>tot anul </b> fata de 3GB/35zile cat era pana acum si asta la doar 16 euro/luna...

Cam asta as vrea sa reuseasca si Telekom ori alti operatori romani :(

Poate faceti un mic articol pe site asa ca 'reclama' operatorilor romani: Cum e la doar 15,99€ pe luna sa ai TOTUL NELIMITAT!  (19,99€/ luna sa ai 100GB trafic 4G) plus oferta de  roaming...  :((
https://www.generation-nt.com/free-mobile-internet-4g-illimite-actualite-1940695.html

operator: http://mobile.free.fr/

Le Forfait Free Sans engagement
  • Appels illimités vers les fixes et mobiles en France métropolitaine, vers les mobiles Etats-Unis, Canada, Alaska, Hawaï, Chine, DOM et les fixes de 100 destinations
  • SMS illimités en France métropolitaine et vers DOM
  • MMS illimités en France métropolitaine
  • FreeWiFi illimité en France métropolitaine
  • Internet 4G illimité pour les abonnés bénéficiant de la réduction Freebox (15,99€) / 100Go (débit réduit au-delà) pour les abonnés à 19,99€, en France métropolitaine
  • Depuis l'étranger (Europe, Etats-Unis, Afrique du Sud, Australie, Canada, Israël et Nouvelle-Zélande) & DOM : appels, SMS/MMS illimités & Internet 5Go/mois sur l'ensemble des destinations, toute l’année.

...niste nesimtiti astia de la free )))

sa revenim: 

eu habar n-am ce e un telekom.

regret dar la noi in sat avem informatii putine si proaste.

Digi 4 Ever!

Vedeți de ce eu am ales Vodafone.....

@DTTR,

Gigi mai are de învățat.....degeaba eftin și fără număr....daca nu te poți folosi de el.....

Poa prin Nagyvarad merge, dar prin Temesvar..... 3G de la Vodafone ii da muci....

Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

Acri-s strugurii.

sent from my rocket-of-a D855 powered by crDroid and delivered by Tapatalk

Nope, am un Gigi mobil prin casă....

De fapt....mai multe.....