Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Nu sunt atat de umflate. De ce sa nu cumperi direct unul de la resigilate? Treci peste testul de o saptamana. Gandit-va ca tot noi pierdem, pentru ca eMag va mai mari preturile putin sau le va tine mari mai mult timp daca se ajunge la a returna un telefon pentru a-l cumpara de la resigilate mai ieftin.

Ai cam ramas in urma cu preturile : http://www.oktal.ro/telefon-mobil/lg/g2-32gb-lte-black-o111038.html?utm_source=price-ro

Si in banii astia G2 sau Nexus 5 e cea mai inteleapta alegere, eu as merge pe G2. Note 2 nu are loc aici...

Cand m-am uitat era 1 900 la emag . Degeaba te bucuri pentru 200 lei ...daca garantia nu e buna si ai vreo problema , dai mult mai mult sa-l repari.

Cand m-am uitat era 1 900 la emag . Degeaba te bucuri pentru 200 lei ...daca garantia nu e buna si ai vreo problema , dai mult mai mult sa-l repari.

Pai 1750 lei e la eMag, si de pe Oktal mi-am luat laptop, am garantia originala . Am incredere pentru ca un coleg a avut o problema cu un laptop luat de la ei si nu au existat discutii aiurea, i-a dat un Delll cu 100 lei mai scump , si ti-am zis,garantia originala, si eu eram sceptic , noroc cu colegu', pentru ca era mai ieftin cu 200 lei decat la Altex in oferta, si cu 500 mai ieftin decat la eMag :)))

Daca ar învata sa optimizeze sistemul mai bine , nu am avea nevoie de mai mult de 2 gb ram si un procesor quad pe un telefon in urmatorii 5 ani ca sa jucam toate jocurile noi .Dar recunosc , e greu sa optimizezi un joc/aplicatie pentru 100 000 de modele diferite + ca flagshipurile de anul asta vor fi uitate peste 2 ani , nu vor mai primii update-uri , aplicatiile nu le mai optimizeaza . Doar ios-ul si poate in viitor windowsul si tizen-ul(daca samsung se va hotarî sa faca asta) vor fi optimizate mai bine .

Trimis de pe tableta .

Edited by Scootch98
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...

Important Information

Terms of Use