Clicky

Jump to content
Andy Gamming

Telefon pana in 1500 lei buget

Recommended Posts

Guest Deio

Mutat, redenumit, alea alea. :)

Desi avem 20 de topice deschise si lenea e mare la citit. Cu siguranta se ajunge la Nexus, oricum o invartim :D

Telefonul acela facut de Google in colaborare cu LG. Stiti voi ala bun in jocuri cu o gramada de suport pe xda , care primeste primul update-ul la o noua versiune de Android. Nu stiu de ce zice @Deio ca se ajunge mereu la Nexus. Uite ce telefon bun e asta.

Hai ca am innebunit. :))

Cu un nexus nu dai greș. Niciodată!

Și dacă nu ai înțeles ce voiam sa zic : "Nexus 5 e alesul!"

Nexus 5, insa daca ai gusturi mai exotice e loc si de Opo Find 7a, One + asta N5 a cam imbatranit, eu personal astept Lenovo Vibe Z2 un smart de suflet, chiar daca nu va avea ultimul android in el...insa varianta inteleapta tot N5 pare :)

Sent for my Mototola XT1033 using Tapatalk 2

nexus 5 se aude foarte incet si se consuma bateria repede, si eu am vrut sa imi iau nexus 5, dar am ales g2 si nu regret nimic

Auzitul incet se rezolva cu root. Bateria la fel, Mihnea a scos 6h jumate SOT . El vorbeste de telefon nou, de 32gb G2-ul e vreo 1800-1900

De la 1500 pana la 1900 e cam 400 de lei

#edit

Scootch, azi de 2 ori am postat deodata😂😂😂😂

Edited by Gabii

Note 2 sau LG G2, sau poate găsești Note 3 SH la acest preț ;)

Trimis de pe al meu GT-N7100 folosind Tapatalk

E 1900 de 32 gb

Si la 1 300 il gaseste fullbox , ingrijit .

Ai cam ramas in urma cu preturile : http://www.oktal.ro/telefon-mobil/lg/g2-32gb-lte-black-o111038.html?utm_source=price-ro

Si in banii astia G2 sau Nexus 5 e cea mai inteleapta alegere, eu as merge pe G2. Note 2 nu are loc aici...

sau aici : http://www.emag.ro/telefon-mobil-lg-g2-32gb-white-76980/pd/DZPMJBBBM/

sau uite ceva misto, iti cumperi un produs, dupa doua saptamani il returnezi si dupaia il cumperi de la resigilate mai ieftin !

Edited by soare

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

Terms of Use