Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Salut , am decis sa revin cu niste intrebari noi.Am stat si am "meditat" asupra telefonului , m-am uitat cam peste tot pe forum pe unde ma puteam uita , la alte sfaturi etc. si ma gandeam , daca as astepta pana in octombrie/noiembrie pana apar noile telefoane si ma gandeam la iPhone 6 (am o atractie asupra modelelor grey de iph) , note 4 , nexus 6? Si in caz de pret ++++++ revin la generatiile anterioare gen note 3 / g3 /m8 fiindca oricum n-o sa fie o diferenta uriasa de preturi ,doar la iPhone . (nu-s fan ecrane uriase peste 5.5 inch)

Astept pareri.

Edited by Iulian.23

Ideea e buna, numai sa nu o tot intinzi prea mult (ca si in oct / nov va fi aceeasi situatie, telefoane noi zvonite sau anuntate), ca ajungi ca mine, care de un an imi tot cumpar telefon  :D

Pai faza e ca voiam sa-mi iau acuma G2 ,dar am zis sa mi-l repar pe asta ca inca duce.. n-are nici macar un an si astept pana atunci o ieftineala ,una alta ,chestii noi si da.. G2 e un telefon super la un pret super-accesibil ,dar parca mai bine ar fi sa iau ceva mai bun si la un pret accesibil :D . Nu-s genu cu lungitu si deobicei ma grabesc cand e sa-mi cumpar telefon/pc cu toate ca ma documentez mult inainte si de asta apelez si la voi :D

Guest Deio

Daca va zic ca eu sunt mai rau ca voi si mai indecis, va luati like-urile inapoi :P

Mi-e rusine sa imi schimb telefonul din semnatura, ca am Note 3 din nou. :)) Nu m-am putut dezlipi de el. Cred ca o sa imi fac zodiacul telefoanelor. Unul lunar :P Al 13-lea nu stiu ce va fi, ca zodia fantoma :))

De fapt e la colegul, la 3 metri de mine, asa ca pot zice ca am Nexus inca, ma duc la el si i-l palmez, imi fac o poza cu el si zic ca e al meu :P

Guest Deio

Da, e mai putin costisitor :))

E nasol, o sa ma inscriu la asociatia gadgetarilor anonimi :))

E bine ca sotia le accepta. La mine era pana acum o luna "Intai bucataria si apoi telefonul tau". Acum e "Intai apartamentul copilei, apoi bucataria noastra si apoi telefonul tau". Inca nu stie de tableta :))

Ei, acum nici Mama Omida nu suntem :D Dar, daca te uiti in spate si te bazezi pe faptul ca ritmul de dezvoltare se pastreaza, da, 3 - 4 luni ar fi un termen rezonabil.

Am o tableta Samsung galaxy tab 2 P3110 si am reusit sa-i sparg intr-un fel ecranul in coltul din stanga sus.Stiti vreo solutie fiindca am fost la un tip care zicea ca stie sa repare , dar când amm venit la el sa mi-o repare mi-a spus ca nu stie.

Am o tableta Samsung galaxy tab 2 P3110 si am reusit sa-i sparg intr-un fel ecranul in coltul din stanga sus.Stiti vreo solutie fiindca am fost la un tip care zicea ca stie sa repare , dar când amm venit la el sa mi-o repare mi-a spus ca nu stie.

Scotch. De lipt pentru tableta, de baut pentru tine ;) Poate asa, cand postezi, vezi dublu si te opresti la timp.