Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Eu personal sunt mulțumit de G3. Momentan nu am ce să-i reproșez. În privința bateriei mă ține o zi întreagă, folosit mult pt browsing, youtube și convorbiri.

Camera este super ok. Poze vei găsi pe aria dedicată pozelor făcute cu telefonul.

Sent from my LG G3 using Tapatalk

Eu am avut alien surface în 2009 și mi s-a părut de tot rahatul. A venit cu probleme de fabricație, pe la jumătatea foliei era o mică adâncitură. S-a și îngălbenit după ceva vreme.

Feeling-ul nu era ceva fantastic, ca și o folie normală. Instalarea a fost greoaie, a pus-o un amic de-a meu care e expert în punere de folii.

Dacă scăpam telefonul pe jos sigurat se spărgea ecranul cu tot cu folie.

Poate între timp s-a schimbat tehnologia.

Am avut și SGP Glast, care e sticlă temperată. E în altă ligă față de alien surface dpmdv. Ai exact același feeling de "sticlă" ca și cum nu ai avea folie.

Protejezează foarte bine(am scăpat telefonul pe colț și s-a ciobit folia) și se instalează foarte ușor.

Partea nasoală e că poate după un timp iti apare ceva bule pe colțuri. Singurul downside al foliei care l-am văzut dar pt mine nu a fost o problemă.

Alien Surface e un risc, care poate cine ști, e ft ok acuma dar eu aș merge pe sticla temperată care e 100% bună.

Edited by Tyler Durden