Clicky

Jump to content

Ce viteze de navigare prin operator mobil avem ?

Recommended Posts

Asa mai moca, e bine, de inceput, ce sa spun....era 11 mb cand era 3G , oricum e arhisuficient la 4 €...nu sunt adeptul platiilor in exces pe ceva inutil

Trimis de pe al meu MI 4i folosind Tapatalk

post-12162-144389706968_thumb.png

• 1 month later...
  • Replies 591
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Eram sigur că apare Feri și ne face routerele să plângă

Vodafone 4G indoor la domiciliu     Sent from my LG G3

Tot atatia mb ca si pe 3G sau 2G , doar ca se incarca mai repede acel video pe 4G.

Posted Images

• 2 weeks later...

De aceea costa Digi 2 euro? Nu vreau sa fiu rău.

post-111-144944662745_thumb.png

Telekom Indoor. Ultimele 2 sunt teste pe wifi, iar cel de dinainte într-o zona cu semnal mai slab.

Abonament limitat la 75mbps ( n-am avut răbdare sa vina Telekomul peste câteva zile știind ca o sa aibă preturi mai mari și atunci era maxim 75mbps la Cosmote).

După era 150mbps, dar abonamentul mai scump și trafic mai mic.

Am prins pana sa facă trecerea la Telekom în centrul Bucurestiului 95mbps download( deși aveam în abonament și am limita 75mbps) , dar după m-au limitat :)).

Deci pana în septembrie 2016 sunt multumit. Sa vedem atunci.. Sunt curios și de ofertele Vodafone

Trimis de pe al meu SM-N910F folosind Tapatalk

• 2 weeks later...

Cu 250kb/s abia ti se incarca o pagina web,sa nu mai vorbim daca folosesti intens fb,twitter etc. Iar daca vrei sa vezi un video pe youtube sau un stream pe twitch nu prea poti. Daca vrei sa urci si tu o poza sau sa downloadezi ceva te prinde revelionul...

From Xperia Z3C with text.

Prind 300-400 kb/s pe digi și îmi merge fluent 720p pe Youtube, chiar și 1080p dacă e semnal bun. Și apropo de semnal, am telefon dual-sim cu cel secundar pe Telekom 2G. N-am observat să fie mai mult de 1 liniuță în minus la Digi față de Telekom pe 2G. Și nu locuiesc în oraș, locuiesc într-un sat la 2 km de Râmnicu Sărat care e un fel de comună cu blocuri mai adunată.

Și până la urmă vorbim de 2 euro, mai puțin de un pachet de țigări pe lună pentru 200 de minute naționale/internationale și 3 GB de net, buni, răi sunt 3 GB.

• 2 weeks later...