Clicky

Jump to content
Andrei P.

LG G3 giveaway

Recommended Posts

Lume, Lume aveți șansa de a câștiga un LG G3. MKBHD, Unbox Teraphy și băieții de la LG fac un giveaway de 75 de telefoane. Da, 75 de LG G3(Korean version). Uite linkul către videoclipul in care se explica ce trebuie sa faceți pentru a intra în concurs.

Ca un bonus venit din cer TLT și TOT fac un giveaway in care dau 10 telefoane LG G3.

Eu m-am înscris. Nu mai așteptați.

Sent from my G2 running PA 4.4-RC2®

Îl urmăresc și eu pe MKBHD și am văzut astazi concursul ,mi se pare foarte tare tipul și dacă e să câștigi de ce să nu incerci.

Norma.Plus cele 10 LG G3 de la TOT și TLT. Îți cresc șansele de câștig cu mult. Ce tare ar fi sa câștig la amândouă. Unul pentru mine și unul giveaway la membrii activi ai forumului mobilissimo😁

La cel al lui Marques cred că poți până se termină (28iulie),iar celălalt se termină in 6 iulie.
Înscrierea e la fel la ambele concursuri.
Normal că nu te înscrii in 28. 26,maxim 27 iulie zic eu. Nu a precizat in videoclip(cred eu).

No bine, voiam sa fiu sigur daca ma pot inscrie de luni incolo de cabd ajung acasa

Eu m-am referit ca nu ma înscriu, va las pe voi sa câștigați. Experiență.

Eu m-am referit ca nu ma înscriu, va las pe voi sa câștigați. Experiență.

Nu ști niciodată... Nici eu nu m-am așteptat sa câștig la mobilissimo. Tocmai atunci când nu te aștepți câștigi ;) .