Clicky

Jump to content
danydevyto3

aplicatii de inregistrat apeluri

Recommended Posts

Guest Deio

Android are limitare la inregistrare apeluri, nu functioneaza decat daca vorbesti pe speaker sau altfel se va auzi relativ incet, cu mult zgomot de fond.

Nu cred o iotă din ce zice Deio.

Mănânci cai?

Qashqai!

trimis dupe cealaNtă rachetă de Evo 3D

Guest Deio

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.record.my.call&hl=en

Please be noticed that due to limitation of Android phone (hardware and software), this program only can record from microphone. Please turn on the loudspeaker during conversation to get clear voice from the other side. All conversations are recorded under file “RecordMyCall” file in memory card. Please use speaker to get a better record quality during call.

E destul de bun pt tine? :rolleyes:

Guest Deio

Cum ziceam, datorita limitarilor, e imposibil sa stiu daca functioneaza. Vad ca e ceva trial ca sa nu arunci 35 lei.

Am mai studiat problema si e relativa. Poate sa iti functioneze, poate nu. Si daca iti functioneaza, ulterior sa nu mai functioneze. De aceea nici nu m-am mai obosit sa caut.

Probabil ca daca ai nevoie neaparat de asa ceva, studiezi bine si cumperi telefon care e usor root-abil si nu te mai intereseaza garantie si nu il mai bazai ulterior ca sa te poti baza pe asta, sa nu te lase cand ai neaparata nevoie.

Adica nu ii faci nimic, nu mai instalezi nimic, practic il tii doar pentru asa ceva.

Si cel mai recomandat e un telefon cu procesor serios Snapdragon, 8974 e cel mai compatibil (snapdragon 800)

Cand citeam eu, threadul era la cateva pagini, acum are aproape 400 :(

Nasol moment. Eu ma bazez foarte mult pe asta. M-am obisnuit de 7 ani sa-mi inregistrez convorbirile. Asa-mi trebuie, daca mi-au trebuit numa' SO-uri trase pe dreapta :D

Guest Deio

Clar ai nevoie de Xposed, pentru aproape orice mai nou.

Dar cel ce cere aplicatia asta are Mediatek si programele de inregistrat apeluri din protocolul UI_Phone nu functioneaza decat pe Qualcomm.

Si ca sa incheiem, pentru ca VladPaul are dreptate, omul nu a postat ca sa ceara ajutor, ci pentru concurs. Vom lua masuri cu poluarea forumului. Orice post/topic aiurea in tramvai il voi sterge fara avertizare pentru ca umplem forumul cu topice inutile.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

Terms of Use