Clicky

Jump to content

Ce accesoriu folositi cel mai des?

16 members have voted

1. 1. Ce acesoriu folositi cel mai des pentru telefon?

• Husa (toate de la S View pana la Flip Cover si Jellcase)
      8
    • Earphones (casti pentru urechi)
      7
    • Headphones (casti care acopera tot capul ca la PC)
      1
    • Cablu de date (in sensul transferarii datelor nu a incarcari)
      7

Recommended Posts

Si cum folositi voi folia ? O dati jos seara cand va culcati si o puneti la loc dimineata dupa ce va spalati pe dinti ? E aiurea, cine are folie o "foloseste" la fel de des pe cat foloseste telefonul / tableta.

Earphones

Suport pentru masina, dar pe birou ;)

Si cum folositi voi folia ? O dati jos seara cand va culcati si o puneti la loc dimineata dupa ce va spalati pe dinti ? E aiurea, cine are folie o "foloseste" la fel de des pe cat foloseste telefonul / tableta.

Earphones

Suport pentru masina, dar pe birou ;)

Eram sigur ca cineva nu va intelege.Ma refeream atunci cand iti cumperi un tel nou spre exemplu ce-ti cumperi mai intai husa sau folia?SAu pe amandoua?;)

Edited by Clasic Costi

Eram sigur ca cineva nu va intelege.Ma refeream atunci cand iti cumperi un tel nou spre exemplu ce-ti cumperi mai intai husa sau folia?SAu pe amandoua? ;)

Si tu asta ai intrebat, ce ne cumparam prima oara ? "Ce accesoriu folositi cel mai des?" Sa inteleg ca tu crezi ca cineva isi cumpara la fiecare telefon nou suport auto ?

Si tu asta ai intrebat, ce ne cumparam prima oara ? "Ce accesoriu folositi cel mai des?" Sa inteleg ca tu crezi ca cineva isi cumpara la fiecare telefon nou suport auto ?

Usurel Innoxius nu te enerva.Nu-mi place cand cineva ridica tonul la mine.Da am gresit si o sa corectez.Take it easy!

Edit:Am eliminat cateva pentru ca n stiu ce a fost cu mine in ultimele zile insa numai tampenii am postat :)

Sper sa nu te fi enervat prea tare

Edited by Clasic Costi

Test de sarcina, @Innoxius,Costică, ca sa ridici tonul trebuie sa auzi ceva nu? Adică na mă gândesc și eu ca tot omul..

Trimis de pe veceu' de acasă, s-a răcit intre timp, folosind Tapatalk 14.

• 4 weeks later...