Clicky

Jump to content

LG G Pro Dual Lite - URGENT

Recommended Posts

haideti sa fac si eu un thread "URGENT"

azi am vazut la un vanzator renumit (online) lg g pro dual lite la pret EXTREM de bun.

mi-e ca daca nu-l comand azi... nu il mai prind la pret bun.

problema mea e ca nu sunt hotarat intre...

LG G Pro Dual Lite sau HTC Desire 816

lasand deoparte reviewul facut de mobilissimo (pentru HTC) postarile de reviewuri pe emag il prezinta ca avand probleme

pe de alta parte LG filmeaza "decat" HD nu fullhd.

ce sa ma fac?

astept raspunsuri maxim 2 ore... ca daca trece de ora 12 risc sa pierd pretul.

mersi

Nu merita sa dai 850 pe el. Am un coleg cu un S3 mini si unul cu G Pro de care ai zis tu. Ghici, S3 mini da clasa la G Pro mai ales la multi tasking

Trimis de le telefon ca laptop-ul mergea ca ceapa.

Eu decid pe ce merită să dau banii.

În caz că nu observi se discută despre două dual sim.

Comparând un dual sim cu un S3 mi se pare aiurea.

Oricum mulțumesc de feedback.

Trimis dupe racheta de G-Pad a soției.

interesant moto... stai sa citesc!

mamaaaaaaaaaaa ce urat e!

Hai ca nu e chiar asa urat. Si eu cand l-am vazut in poze am zis la fel. Dupa ce l-am vazut in magazin si l-am luat in mana, mi-am schimbat parerea. Sta bine in mana pentru ca e curbat si nici nu se simte grosimea. Ma gandesc la faptul ca daca il iei pentru sotie, e numai bun si la dimensiuni. Bateria e decenta spre buna si nu are pic de lag. Ruleaza absolut orice din Play iar de cand il am (3 luni) nu s-a blocat (si vorbesc foarte serios). Nu mai vorbesc si de suport, fie el oficial sau neoficial. Este in plina desfasurare distribuirea de android 4.4.3 la foarte mica diatanta de nexus-uri daca ne gandim. Nu stiu daca a oferit vreun producator un update atat de repede. Edited by k_gula1985

Dar e urât!

Edited by DTTR

Ia vezi daca ii iei un flip cover original sa vezi ce il aranjeaza si nu o sa mai spui ca e urat. Lg-ul ala va fi un chin, parerea mea. Alegerea iti apartine. Dar decat sa iei desire 816 nu mai bine iei un one plus one ca tot pe acolo iesi cu banii? Hai ca te pun pe ganduri si mai mult te incurc :))

Sent from my Moto G using Tapatalk

Oricum a trecut ziua de 10,poate a și trecut oferta și voi vă bateți aici..

Trimis de pe celalalt veceu,folosind Tapatalk 14

Edited by Sebi

Nu stiu cum e cu lg.ul, dar htc.ul nu ziceau ca e facut in fabricile unor producatori de odm.uri? Poate ca in timp nu o sa mearga asa bine. Adica nu ma intelegeti gresit.. One e f bun, dar asta e midrange. Eu sunt un fost posesor de htc touch pro, explorer si rhyme. Si toate au fost trompete. Abia am scapat de ele. Eu as merge pe lg. Doar pt ca htc m.a dezamagit cu device.urile amintitemai sus

Știu că sunt mult mai slabe decât 816, dar eu ma refer la brand. O părere personală. Sunt mici șanse ca din 3 telefoane luate consecutiv de la același producător sa aibă probleme. Nu mi-aș mai la HTC, decât vârful de gamă firește.

Nici brand-ul de acum cativa ani nu poti compara. De exemplu uita.te la LG ce telefoane facea acum 2-3 ani , nici nu visau sa fie locul 1, iar acum au rupt piata cu g3

Trimis de le telefon ca laptop-ul mergea ca ceapa.

Bun. Găsit produsul spre vedere și pipăire la Selgros.

Duc consoarta să-l vază.