Clicky

Jump to content

Dependenta

Recommended Posts

Mi-a venit ziele trecute laptop-ul si am zis sa-l supun la gaming.Si ce merge mai bine decat maretul "Watch Dogs" care ingenuncheaza tot cu specificatiile sale.Nici mie nu mi-a mers la maxim dar cat sa ma bucur de graficele sale superbe (nu mai bune ca GTA V oricum).Asa ca treci si conecteaza joystick-ul si dai bice.Va zic sincer povestea jocului e impresionanata.3 ore si jumatate m-am jucat incontinuu si sunt abia la sfert.Oricum jocul e absolut genial si se bate 1 la 1 cu povestea/grafica lui GTA V.Vi-l recomand cu caldura sa-l incercati.;)

Edited by Clasic Costi

Să înțeleg că Wash Dogs merită prețul actual de pe Steam (60 de euro)? Ai avut probleme cu Uplay? Cum e atmosfera jocului?

Oricum, nu cred că o să dau mai mult de 20 de euro pe el. Åži am ceva mai bun de jucat vara asta: Divinity: Original Sin (30 iunie) și Wasteland 2 (sfârșitul lui august). Cred că aceste 2 jocuri îmi vor ajunge până apare The Witcher 3: Wild Hunt (24 februarie 2015).

Am văzut WatchDogs la un prieten dar nu m-a impresionat atât de mult , deși sunt fan GTA ,nu pot să zic că  ar fi WatchDogs un joc rău dar nu se compara cu GTA V

Edited by Alex Toma

Dar monșer, ce laptop ai? Că sunt curios ce-ai cumpărat :D.

http://www.cel.ro/laptop-laptopuri/laptop-lenovo-ideapad-g500-i3_3110m-1tb-4gb-hd8570-2gb-l/

Stiu ca nu pare sa ruleze asa ceva maret dar o face iti garantez

Să înțeleg că Wash Dogs merită prețul actual de pe Steam (60 de euro)? Ai avut probleme cu Uplay? Cum e atmosfera jocului?

Cu toate ca e cam scump merita cei 60 de euro.Nu n-am avut nicio problema cu Uplay pana acum iar atmosfera jocului este una grozava din moment ce am spus ca am jucat 3 ore jumate incontinuu

Mie, din câte am văzut, mi se pare cam pustiu orașul, de-asta te-am întrebat cum e atmosfera. Faptul că te-ai jucat 3 ore jumate încontinuu e irelevant.

Multiplayer ai jucat? Cum e? Din câte am văzut eu, pare destul de interesant.

EDIT: La ce setări îl joci? Rezoluție, texturi, etc.

Edited by NokNok

Costi, ma bucur că ai luat ce ți-am recomandat... De aveam buget mi-aș fi luat si eu unul.

E foarte bun laptop-ul.Mersi ca m-ai ajutat

Mie, din câte am văzut, mi se pare cam pustiu orașul, de-asta te-am întrebat cum e atmosfera. Faptul că te-ai jucat 3 ore jumate încontinuu e irelevant.

Multiplayer ai jucat? Cum e? Din câte am văzut eu, pare destul de interesant.

EDIT: La ce setări îl joci? Rezoluție, texturi, etc.

N-am jucat multipayer is piatra si in story mode iti dai seama ca in multiplayer as fi bolovan.Ca setari joc la o rezolutie de 1024X768 pot sa ridic si mai mult rezolutia ca merge(de la 1024 o ridic pana la 1266 usor) dar mie sa nu fortez laptop-ul.Graficele sunt pe medium adica nici prea prea si nici foarte foarte.

Si fratilor nu o sa va vina sa credeti dar am gasit si un mic bug.Mergeam cu motocicleta si m-am lovit puternic de o masina m-a aruncat intr-o cladire dupaia Aiden a inceput sa faca harlem shake pe jos.

Edited by Clasic Costi